شاید از خودتان بپرسید که از پلاستیک ضربه گیر چه استفاده‌ای میکنند؟ پلاستیک حبابدار یا همان ضربه گیر ابزاریست که برای انجام امور بسته بندی بکار می‌رود و از آن به جهت ایمن‌سازی لوازم شکستنی و چوبی منزل استفاده می‌کنند. حال برای اینکه بیشتر به این محصول آشنا شوید این مقاله را آماده کردیم تا تمام موارد مصرف و نحوه استفاده از آن را برایتان آوردیم.

فروشگاه ایزی پک

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

موارد مصرف پلاستیک ضربه گیر

پلاستیک ضربه گیر در تمام قسمت‌های منزل از آشپزخانه تا اتاق خواب‌ها کاربرد دارد، که در زیر به تفکیک آن‌ها را توضیح دادیم:

آشپزخانه

وسایل آشپزخانه از اول برای تمام اعضای خانواده مهم بوده و همه ما از بچگی شاهد حساسیت زیاد والدین بر سر این وسایل بودیم. پس قطعا هنگام بسته بندی این حساسیت افزایش هم می‌یابد! حتما دیدید که مادر شما اجناس چینی و شکستنی را بوسیله یک روزنامه باطله لایه پیچی می‌کند و سپس درون کارتن خالی برای اسباب کشی که از قبل تهیه کردند قرار میدهند. حالا وقتی که پلاستیک ضربه گیر وارد بازار شده به جای استفاده از کاغذهای باطله، می‌توانید از این نایلون‌های حبابدار استفاده کنید تا علاوه بر بالا رفتن استحکام اثاثیه، اثاث کشی شما هم کاملا اصولی و استاندارد انجام شود. برای اینکار ابتدا پلاستیک ضربه گیر را روی یک سطحی مانند پیشخوان پهن میکنید و سپس جنس مورد نظرتان را روی آن قرار میدهید و با دقت بالا شروع به لایه پیچی آن می‌کنید.

پس از ظروف چینی نوبت به وسایل بزرگتر مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، توستر و … می‌رویم. حتما میدانید که پس از باز کردن کارتن آکبند این وسایل دیگر نمیتوان مانند قبل به آن‌ها اطمینان کرد و به همین دلیل است که می‌گوییم بعد از دمونتاژ و باز کردن اتصالات این وسایل، با پلاستیک حبابدار شروع به لایه پیچی اصولی آن‌ها کنید.

بیشتر بخوانید: پلاستیک حبابدار از کجا بخرم؟

پذیرایی

تقریبا بیشتر وسایل قیمتی ما داخل پذیرایی منزل قرار دارد که هزینه خرید همه آن‌ها به مراتب از سایر قسمت‌های خانه بیشتر است. مبلمان، میزنهارخوری، میز عسلی، بوفه، عتیقجات، وسایل هنری و… برای عتیقجات و صنایع دستی با همان روشی که در قسمت آشپزخانه گفتیم عمل کنید و برای جابجایی مبلمان نیز دقت داشته باشید که نیازی نیست که تمام سطوح آن را با پلاستیک ضربه گیر بپوشانید، فقط جاهایی که امکان آسیب دیدگی دارند را بگیرید کفایت میکند. مانند دسته‌های مبل، پایه‌های آن، تاج مبل و این دسته از مکان‌هایی که در صورت آسیب میشکنند یا ترک میخورند. برای میز عسل و میز ناهار خوری هم فقط پایه های آن را لایه پیچی کنید و اگر شیشه‌ای روی آن‌های قرار دارد، با ظرافت کامل تمام قسمت‌های آن را بپوشانید و با استفاده از چسب پهن مجدد دورتادور شیشه را بچسبانید تا فضای خالی بین پلاستیک و شیشه از بین برود.

بخش مهمتر خانه تلویزیون است. این جعبه‌های جادویی که هر روز نازکتر می‌شوند و قیمتشان نیز افزایش می‌بایند، در اسباب کشی هم برای شما و هم برای نیروهای حمل اهمیت ویژه‌ای دارند. فکرش را بکنید که اگر در جابجایی تلویزیون 50 اینچی شما آسیبی ببیند اعصاب همه اعضای خانواده تا یک ماه خرد است. اگر شرکت باربری موردنظر نیز خسارت آن را پرداخت کند باز هم به دل شما نمینشیند. پس استفاده از پلاستیک حبابدار در این زمینه را نیز جدی بگیرید.

پلاستیک ضربه گیر ایزی پک

اتاق خواب

طبیعتا در اتاق خوابتان نیز چندتا وسیله شکستنی نگهداری می‌کنید، مانند مجسمه، تابلوهای زینتی، آباژور و… این وسایل جدا از قیمت و ارزش مادی که دارند برای هر شخصی یک ارزش معنوی نیز دارد که با هیچ چیز دیگر جایگزین نمیشود. خودِ من به تمامی لوازم داخل اتاق خوابم حساسیت بیش از حدی دارم حالا شما را نمیدانم! به همین دلیل استفاده از پلاستیک حبابدار ضربه گیر به کمک شما می‌آید تا ایمن‌سازی این لوازم را بطور کامل تضمین کند.

کلام آخر

فروشگاه ایزی پک با ارائه پلاستیک ضربه گیر درجه یک که با مواد اولیه کاملا مرغوب تولید شده، ایمنی و سلامت وسایل شما را در طول جابجایی تضمین می‌کند. اگر قصد خرید این ابزار را برای بسته بندی اثاثیه محل کار یا منزل خود را دارید می‌توایند از ایزی پک بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!