تا حالا به این فکر کردید که چرا کارتن اسباب کشی مقوایی است؟ مثلا چرا فلزی نیست، یا چرا چوبی نیست؟ راستش این سوال خیلی ذهن منو درگیر کرده بود که منشا کارتن اسباب کشی از کجاست؟ چرا واقعا باید از این نوع کارتن استفاده کنیم؟ خلاصه که یکم درباره این جعبه‌های مقوایی تحقیق کردم و فهمیدم که واقعا کارتن اسباب کشی مناسب از همین جنس مقوا تهیه شده! حالا چرا؟ در ادامه این مطلب براتون دلیلشو توضیح دادم.

کارتن اسباب کشی مناسب

این همه جنس چرا مقوا؟

کارتن اسباب کشی مناسبشاید در ذهن همه ما این تصور شکل بگیرد که مقوا آنقدر هم مقاوم نیست که وسایل گرانقیمت و حیاتی منزل را درون آن‌ها نگه داریم، پس چرا این جنس به بازار عرضه شده تا ما هم به ناچار از مقوا استفاده کنیم؟ ولی بدانید که ترکیب قرار گرفتن همین ورقه‌های مقوایی مقاومت کارتن را تضمین می‌کند. درضمن اگر ویژگی‌های کارتن اثاث کشی را بدانید واقعا نظر شما هم درباره این جعبه‌ها تغییر می‌‌کند، با ما همراه باشید.

ارزان

کارتن‌های اثاث کشی از کاغذهای مقوایی و مواد بازیافتی تهیه می‌شوند که همین امر باعث ارزان تمام شدن قیمت کارتن می‌شود. حال برای اینکه این مورد ملموس‌تر شود بدانید که؛ کارتن اسباب کشی مناسب از کاغذهایی ساخته می‌شود که این کاغذها هم از بازیافت مواد دورریختنی تهیه می‌شود و سپس طی فرآیندی این کاغذها تبدیل به ورقه‌های کارتن شده که با سرهم کردن آن‌ها کارتن اسباب کشی تولید می‌شود.

قابل بازیافت

یکی از مهمترین دلایل استفاده از کارتن مقوایی هم همین است! همانطور که گفته شد تمام مواد استفاده شده در تهیه کارتن اسباب کشی ،از مواد بازیافتی است. پس خیلی راحت می‌توان کارتن‌های کهنه و غیرقابل استفاده را بازیافت و دوباره به داخل بازار عرضه کرد.

کارتن اسباب کشی مناسب

سبک

اگر یک وسیله وجود داشته باشد که پروسه جابجایی را برای شما آسان کند، کارتن اثاث کشی می‌باشد. چرا که با وزن سبکی که دارند خیلی راحت قابل حمل و جابجایی هستند. حتما دیدید که کارتن خالی با وزش باد خیلی راحت تکان می‌خورد، همین امر وزن ناچیز کارتن اسباب کشی را اثبات می‌کند، حالا اگر لوازم منزل یا محل کارتان را داخل این کارتن‌ها قرار دهید راحت‌تر از همیشه می‌توانید آن‌ها را جابجا کنید.

اصولا تنها جنس سبک و قابل حمل مقواست، فرض کنید که جنس کارتن بسته بندی فلز بود چی میشد؟؟؟

راستش به همین خاطره که جنس کارتن، چوبی یا فلزی نیست!

مستحکم

درسته که جنس کارتن اسباب کشی از مقوا است ولی همین مقواها با ساختاری که دارند از خسارات احتمالی به وسایل ما جلوگیری می‌کنند، چگونه؟ اصولا کارتن اسباب کشی به صورت 3 لایه و 5 لایه وارد بازار می‌شود، در بین لایه درونی و بیرونی کارتن یک ورقه شیاردار به نام فلوت قرار دارد که همین ورقه خمیده مقاومت یک کارتن اسباب کشی مناسب را تامین می‌کند.

اصولا شما هنگام خرید کارتن اسباب کشی به این مسئله دقت نمی‌کنید و اصلا نمی‌توانید تشخیص دهید که فلوت کارتن مقاوم است یا خیر. ولی بدانید که هرچقدر ورقه فلوت ضخیم‌تر باشد جنس کارتن مرغوب‌تر و استحکام آن بیشتر است.

بیشتر بخوانید: کارتن ارزون بیخ ریش صاحبشه!

قابل استفاده مجدد

وقتی می‌گوییم قابل استفاده مجدد، به این منظور نیست که یک کارتن را در چندتا اسباب کشی منزل شرکت دهید. بلکه به این معنی است که شما پس از اتمام جابجایی می‌توانید وسایل خود را داخل این کارتن‌ها درون انباری یا کانتیر نگهداری کنید.

خیلی از افراد هستند که تمام وسایلشان را درون منزل نمی‌چینند یا به دلیل متراژ خانه دستشان در باز و نصب کردن وسایل اضافی منزل بسته است. خب طبیعتا این افراد باید یک محافظی داشته باشند تا لوازم خود را داخل انبار نگهدارند؛ کارتن اسباب کشی مناسب می‌تواند بهترین راهکارشان باشد. چونکه می‌دانند تنها کسی که از این کارتن‌ها استفاده کرده، خودشان است و هم اینکه دیگر نیازی به خرید کارتن اضافی ندارند.

تو ایزی پک بهترین راه رو برای شروع یک اسباب کشی استاندارد نشونتون میدیم!
برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیر!  22730100

کلام آخر

کارتن اسباب کشی مناسبخب حالا فهمیدید که چرا کارتن اثاث کشی از جنس مقواست! واقعا کی فکرش را می‌کرد که ورقه‌های مقوایی انقدر خاصیت داشته باشند؟

اگر کارتن اسباب کشی مناسب تهیه کنید می‌توانید تمام پروسه جابجایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. درضمن برای جمع کردن و نگهداری لوازم غیرضروری منزل دیگر مجبور به خرید کارتن اضافی نخواهید بود.

 

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار ضربه گیر

بقچه لباس

چسب پهن نواری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!