حتما اسم چسب رنگی را در اسباب کشی شنیدید! ولی تاحالا به این فکر کردید که چسب رنگی چه کمکی به ما در اسباب کشی میکند؟ خیلی از افراد فکر میکنند که این چسب ها همان چسب های بسته بندی هستند ولی با رنگ های متفاوت، ولی خب این طرز فکر اشتباست. چسب رنگی به هیچ عنوان مناسب برای بسته بندی و ایمن سازی کارتن اثاث کشی نمی باشد. علامت گذاری و نشان کردن کارتن های بسته بندی کار اصلی چسب رنگی می باشد، حال در ادامه بیشتر به این وسیله و کاربردهای آن می پردازیم.

چسب رنگی

چسب رنگی چیست؟

چسب رنگی به چسب هایی گفته می شود که در رنگ های متنوع عرضه میشود ولی نه برای بسته بندی و لایه پیچی وسایل! بلکه برای علامت گذاری و نشانه گذاری کارتن های اسباب کشی هر بخشی از خانه. یعنی شما میتوانید با استفاده از این چسب ها مشخص کنید که کدام کارتن برای کدام قسمت خانه می‌باشد. درواقع با اینکه چسب رنگی مدت کمی است که وارد بازار شده و خود را در بین فرهنگ ایرانی جای داده، ولی به یکی از محبوب ترین متریال اسباب کشی بدل شده که می‌توان به جرعت اعلام کرد با استفاده از این نوع چسب کار شما آسانتر خواهد شد.

موارد مصرف چسب رنگی

همانطور که گفته شد از چسب رنگی برای مشخص کردن جای کارتن اسباب کشی بسته بندی میشود. بطور مثال شما از چند رنگ چسب جهت بسته بندی اثاثیه منزل خود استفاده میکنید و با استفاده از هر رنگ مشخص میکنید که کدام کارتن برای کدام محل خانه است. یعنی بعد از اینکه شکستنی های آشپزخانه را بسته بندی کردید روی کارتن آن یک تکه چسب قرمز رنگ بزنید که مشخص شود کارتن با چسب قرمز مخصوص آشپزخانه است. حالا با رنگ های متفاوت سایر قسمت های خانه را نیز مشخص کنید، مثلا چسب رنگی زرد برای اتاق خواب!

چسب رنگی

چسب رنگی از کجا بخریم؟

این چسب به دلیل استقبال زیادی که دارد بیشتر فروشگاه های معتبر اسباب کشی آن را ارائه میکنند که باید داخل محله خودتان بگردید که آیا باشد یا نه. ولی با فروشگاه آنلاین ایزی پک میتوانید هر رنگ چسبی که مدنظر دارید را با چند کلیک ساده انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید. همچنین با قابلیت ارسال سریع، تمامی اجناس در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و سفارشات شهر تهران ظرف مدت دو ساعته به دست مشتری میرسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!