کسانی که در شهر تهران سکونت دارند و قصد جابجایی به یک محل جدید را دارند حتما نگران نوع اثاث کشی و نحوه جابجایی وسایلشان هستند. در کل اسباب کشی تهران یکی از استرس‌زا ترین پروسه‌هاییست که مردم این شهر با آن روبرو می‌شوند. دلیل آن هم وجود دغدغه‌های روزمره و گرفتاری‌های شغلی است، طوری که خیلی از افراد واقعا فرصت انجام کارهای مربوط به اثاث کشی مانند بسته بندی و جمع آوری وسایل و چیدمان آن‌ها در محل جدید را ندارند. حالا برای این افراد چه فکری باید کرد؟ برونسپاری کامل یا بخشی از وظایف مربوط به اسباب کشی! چجوری؟

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

اسباب کشی

ایزی پک

شرکت ایزی پک با ارائه خدمات جامع خدمات اسباب کشی تهران برای تمامی افراد پایتخت نشین، فرآیند اثاث کشی را برای تمامی اقشار آسان کرده. ما در ایزی پک دو خدمت نوین در این راستا ارائه دادیم تا فرهنگ نوینی از اسباب کشی را در کشور رواج دهیم.

خدمات اسباب کشی کامل و بسته بندی ایزی پک، دو فعالیت ارزنده ما در این حوزه می‌باشد که باعث میشود کسانی که حتی وقت برای فکر کردن به اثاث کشی را ندارند هم بتوانند به محل دلخواهشان بدون هیچگونه اضطرابی جابجا شوند. حال در ادامه این دو خدمت را شرح میدهیم:

خدمات اسباب کشی کامل

این خدمت مخصوص اسباب کشی در تهران میباشد، به منظور شروع همکاری کافیست که با شماره های 22730100 – 22730200 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت برآورد قیمت و پاسخ به سوالات شما درباره نحوه جابجایی و شرایط آن، قیمت نهایی را به شما اعلام می‌کنند و پس از به توافق رسیدن با شرکت ایزی پک نیروهای ما به همراه متریال بسته بندی درجه یک به محل شما اعزام می‌کنند و با انجام امور مربوط به جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل ، تمام اثاثیه خانه شما را با اصولی ترین روش ممکن ایمن سازی میکنند. تیم فنی ما هم موازی با نیروهای بسته بند، تمام لوازم بزرگ منزل مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، سرویس خواب، لوستر و … را دمونتاژ می‌کنند تا قابل حمل شوند. سپس نیروهای حمل ما دست بکار می‌شوند، نیروهای حمل ما با حساسیت بالا و دقت کافی تمام لوازم خانه را از خانه تا ماشین حمل بار انتقال می‌دهند و با یک رانندگی مطمئن، تمامی کارتن‌های اسباب کشی را به منزل جدید منتقل میکنند. بعد از آن نیروهای ما با همان دقت و حساسیت اولیه تمامی وسایل را به آپارتمان نو حمل میکنند. در آخر هم تمامی لوازم بزرگ خانه را سرهم و مونتاژ می‌کنند و با سلیقه صاحب خانه تمامی اثاثیه را در جای خود قرار می‌دهند تا محل جدید شما در کمترین زمان ممکن تبدیل به یک خانه آماده سکونت شود.

نکته: اگر قصد جابجایی از داخل تهران به یک شهر دیگر را داشته باشید، مرحله آخر یعنی چیدمان برایتان انجام نمیشود.)

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی در اثاث کشی منزل به منظور مدیریت هوشمند هزینه‌ها ارائه شده تا کسانی که با بودجه محدودی قصد جابجایی را دارند نیز بتوانند از خدمات ایزی پک بهره مند شوند. در این فعالیتی که انجام می‌دهیم فقط یک مرحله از پروسه جابجایی نسیبتان می‌شود یعنی بسته بندی وسایل که به طبع هزینه کمتری نیز به دنبال خودش دارد. در این خدمت نیروهای بسته بند ما با تمامی ابزارهای مربوط به بسته بندی اعم از کارتن اسباب کشی ، پلاستیک حبابدار ،چسب پهن ، بقچه لباس ، علائم هشدار دهنده، فوم بسته بندی، علائم جداکننده و… به محل شما اعزام می‌شوند. در این مرحله افراد ما با دقت کامل تمامی اثاثیه منزل از خرده ریزهای داخل کمد و کابینت تا وسایل بزرگی مانند مبلمان و میزناهارخوری را ایمن سایزی می‌کنند و درصورت امکان داخل کارتن اسباب کشی قرار میدهند. وسایل آشپزخانه که تمامی ما نگران شکسته شدن و یا لب پر شدن آن‌ها هستیم هم میتوانید به نیروهای ما بسپارید. اول از همه تمامی خرده ریزهای شکستنی و چینی شما را با حوصله و دقت کافی به وسیله پلاستیک حبابدار یا فوم بسته بندی لایه پیچی میکنند و سپس داخل کارتن بسته بندی قرار میدهند. با این روش تقریبا بیش از 90% از ضربات احتمالی جلوگیری میشود. بعد از آن بحث وسایل فنی به میان می‌آید، نیروهای فنی ما اتصالات تمامی لوازم بزرگ مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، لوستر و… را باز میکنند و نسبت به دمونتاژ کردن سرویس خواب اقدام.

البته ناگفته نماند پس از انجام امور مربوط به بسته بندی هر کارتن را بصورت مجزا بوسیله علائم هشدار دهنده از هم تفکیک میکنند تا بدانید که کدام جعبه مخصوص کدام قسمت خانه است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!