یکی از مهمترین ابزارها برای اسباب کشی و حمل بار در هنگام اسباب کشی کارتن بسته بندی وسایل منزل است. کارتن های بسته بندی وسایل منزل علاوه بر نظم دادن به روند کار اسباب کشی، در محافظت از وسایل در هنگام جا به جایی نیز کاربرد فراوانی دارند. برای تهیه کارتن مناسب برای اسباب کشی لازم است نکاتی را بدانید.

بهترین کارتن بسته بندی وسایل منزل

بهترین کارتن برای بسته بندی وسایل منزل کارتن های 5 لایه با مقاومت بالا هستند که از استحکام کافی برای حمل اسباب منزل مورد استفاده قرار می گیرند.لازم به ذکر است که کارتن های مخصوص بسته بندی وسایل منزل می بایست دارای استاندارد هایی باشند که بتوانند سلامت وسایل را در طول انجام مراحل جاابه جایی محیا سازند یکی از این موارد ابعاد وسایزبندی این کارتن ها می باشد امروزه برای کارتن های بسته بندی وسایل منزل ابعاد مختلفی تعریف شده که می تواند کمک شایانی به حفظ وسایل بسته بندی شده نماید.این موضوع به این دلیل حائز اهمیت می باشد که شما با استفاده از کارتن با ابعاد مناسب می توانید از سنگین شدن بیش از اندازه کارتن جلوگیری کنید و این موضوع باعث می شود در هنگام انتقال کارتن احتمال بروز خسارت کاهش یابد یادتان باشدکارتن های بسته بندی وسایل منزل نباید در ابعاد خیلی بزرگ و نه در ابعاد خیلی کوچک استفاده شوند.

یکی از نکات مهم برای کارتن اسباب کشی استفاده از کارتن های نو و سالم است. زیرا در صورت مناسب نبودن ممکن است به اسباب شما آسیب وارد شود.

کارتن مخصوص بسته بندی وسایل منزل را از کجا تهیه کنیم؟

کارتن مناسب برای بسته بندی وسایل منزل را می توانید از شرکت های بسته بندی و همچنین شرکت های تولید کارتن بسته بندی تهیه کنید. این شرکت ها با توجه به نیاز بازار کارتن های مختلف را تولید و در دسترس شما قرار می دهند.

شرکت ایزی پک با توجه به متراژ منازل و نیاز آنها بسته های از قبل طراحی شده ای را آماده کرده است که شما با تماس با شرکت می توانید هر یک از این بسته ها را که شامل کارتن ها در سایزبندی و ابعاد متنوع هستند را تهیه کنید و در صورتی که بخشی از این لوازم موجود در بسته ها مورد استفاده شما قرار نگرفت می توانید آنها را به شرکت بازگردانید و کلیه مبلغ آن را دریافت کنید. همچنین شما می توانید بعد از تهیه هر یک از این بسته ها از خدمات بسته بندی این مجموعه که شامل ارسال نیروی بسته بند می باشد نیز استفاده کنید.

قیمت کارتن بسته بندی وسایل منزل

کارتن های بسته بندی وسایل منزل با توجه به سایز و اندازه آنها قیمت های متفاوتی دارند بسیاری از شرکت ها این کارتن ها را به صورت بسته ای فروخته و تعدادی از شرکت ها آنها را به صورت دانه ای به فروش می رسانند. برای تهیه کارتن با قیمت مناسب پیشنهاد می شود که از بسته های اقتصادی شرکت ایزی پک ،که علاوه بر حمل و تحویل رایگان درب منزل شامل تخفیف های مختلفی نیز میباشد.

لزوم بسته بندی وسایل منزل در اسباب کشی

بسته بندی یک اقدام بسیار مهم در اسباب کشی و باربری است.

تمامی اقلامی که قرار است در طول حمل اثاثیه به خانه جدید انتقال یابد باید به گونه ای بسته بندی شود که سلامت آنها حفظ شود. وسایلی که اندازه و وزن آنها مناسب برای قرارگرفتن داخل جعبه می باشد را بهتر است داخل کارتن های بسته بندی وسایل منزل قرارداده و بسته بندی کنید و سایر اقلام بزرگتر که داخل کارتن قرار نمی گیرند مثل مبلمان و امثال آن را با روشهای دیگر مثل استفاده از پلاستیک حبابدار و یا روکش های محافظ می توان بسته بندی کرد.

بسته بندی با استفاده از کارتن برای اسباب کشی کاری است که نیاز به سازماندهی و برنامه ریزی دارد و احتمالا وقت زیادی از شما می گیرد اما در عوض شانس موفقیت شما در طول جابجایی اثاثیه منزل و عدم بروز خسارت و شکستن افزایش می یابد. یادتان باشد یکی از کارهایی که موقع بسته بندی وسایل و قراردادن آنها داخل کارتن های بسته بندی وسایل منزل باید مورد توجه قراردهید لایه پیچی وسایل با استفاده از کاغذ مخصوص بسته بندی و سایر ضربه گیرها می باشد.همچنین برای اسباب کشی به خارج از کشور میتوانید از کارتن فریت استفاده کنید.

کاربرد های کارتن بسته بندی وسایل منزل

از کارتن های بسته بندی وسایل منزل  می توان در بسته بندی موارد مختلفی از قبیل:

  • بسته بندی کتاب
  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه

و غیره استفاده کرد

لازم به ذکر است کلیه خرده ریزهای داخل منزل می بایست با استفاده از  کارتن های مخصوص جابه جایی بسته بندی و حمل شود .

نکات مهم در استفاده از کارتن های بسته بندی وسایل منزل

به یاد داشته باشید که در بسته بندی اقلام سنگین تر مانندکتاب از کارتن های مخصوص حمل کتاب استفاده کنید چرا که استفاده از کارتن بزرگ باعث سنگینی بیش از حد جعبه شده و احتمال پارگی و یا بروز خسارت را در هنگام حمل و جابه جایی افزایش میدهد. اگربرای بسته بندی کتاب مجبور به استفاده از کارتن های سایز بزرگتر هستید می توانید به اندازه وزن عادی کارتن حمل بار را با کتاب پر کنید و سایر فضای خالی جعبه را با وسایل سبک تر پر نمایید.

اگر نگران این هستید که وسایل تان داخل کارتن اسباب کشی ممکن است خیس شوند و یا رطوبت به داخل کارتن بسته بندی اسباب کشی نفوذ کند می توانید یک کیسه زباله داخل کارتن حمل بار قرار داده و کتاب های حساس و سایر وسایل تان را داخل آن قرار دهید و سپس در کیسه را ببندید. و کارتن مورد نظر را بسته بندی کنید.

نکات مهم در بسته بندی وسایل حساس

شما ممکن است مجموعه ای از ظروف چینی بسیار حساس و گرانبها که از مادر یا مادربزرگتان به ارث رسیده است داشته باشید و از ترس اینکه مبادا آسیبی به آنها وارد شود حتی از آنها استفاده هم نکرده باشید اکنون نگران بسته بندی این مجموعه برای اسباب کشی می باشید. چاره کار شما استفاده از کارتن بسته بندی 5 لایه مقاوم و استفاده از روشها  و تکنیک های مهم بسته بندی می باشد لازم به ذکر است که برای حفظ سلامت وسایلی از این قبیل حتما روی کارتن های بسته بندی شده از کلماتی مانند “شکستنی” “حساس” استفاده نمایید.

همچنین کارتن های رگال دار اسباب کشی برای بسته بندی لباس های کمد شما  مناسب میباشد . این کارتن ها  مانند یک کمد کوچک عمل کرده و می توانید لباس های حساس و مجلسی و انواع کت و شلوار را داخل آن آویزان کرده تا از چروک و خراب شدن لباس هایتان جلوگیری نمایید.

لازم به ذکر است شما میتوانید از کارتن های اسباب کشی سایز بزرگ برای بسته بندی وسایل برقی داخل آشپزخانه و یا انواع قابلمه و ظروف پلاستیکی که دارای حجم زیاد و وزن کم میباشند استفاده کنید.

در آخر شما در هر زمان میتوانید با مراجعه به وب سایت شرکت ایزی پک و ثبت سفارش آنلاین و یا تماس تلفنی لوازم مورد نیاز بسته بندی خود را سفارش داده تا بدون پرداخت هزینه حمل و به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

 

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید .۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!