هیچ لذتی از این بالاتر نیست که وقتی اثاثیه خود را در منزل جدید باز کردید، تمامی وسایل بدون هیچ گونه آسیبی در سرجای خود قرار بگیرند. برای اینکار در هنگام بسته بندی باید از متریال موردنیاز جهت ایمن سازی وسایل خانه استفاده کنید، حالا این وسایل چی هستند؟ در واقع بسته به نوعه اثاثیه‌ای که دارید، دارد و هر وسیله‌ای لوازم مربوط به خودش را می‌طلبد. ولی در این مقاله قصد داریم تا بطور کامل به کاغذ بسته بندی و طریقه مصرف آن بپردازیم.

آدرس اینستاگرام ایزی پک (کلیک کنید!): easypack@

کاغذ بسته بندی چیست

وقتی بحث از جابجایی اثاثیه منزل می‌شود همه درجا به دنبال روزنامه جهت بسته بندی ظروف شکستنی می‌گردند، ولی این موضوع برای زمان‌‌های قدیم بود. امروزه با تولید و فروش کاغذهای بسته بندی می‌توانید گزینه مناسبی جهت ایمن سازی لوازمتون پیدا کنید. حال در ادامه با بیان مزایا و نحوه استفاده از آن‌ها بیشتر با این متریال آشنا می‌شوید.

مزایای کاغذ بسته بندی

کاغذ بسته بندی بسیار لطیف است. یعنی هنگام لایه پیچی ظروف با این وسیله احتمال خط و خش افتادن روی اثاثیه وجود ندارد و همچنین با سطح صاف و تمیزی که دارد به هیچ عنوان ظروف شما لک لک یا کثیف نمی‌شوند. به همین دلایل میتوانید در لایه پیچی کریستال، شیشه، ظروف چینی و … استفاده کنید.

این کاغذها بسیار انعطاف پذیر هستند که یعنی شما میتوانید دور هر وسیله‌ دلخواه بپیچید و از ورود گرد و غبار یا خط و خش جلوگیری کنید، بدون پاره شدن کاغذ!

ورق های کاغذ کاملا نازک هستند، بنابراین فضای بسیار کمی را اشغال میکنند. این امر به صرفه جویی در فضا در هنگام بسته بندی کمک میکند . اجازه میدهد اقلامی که به صورت جداگانه در کاغذ بسته بندی پیچیده شده اند به راحتی روی هم چیده یا بسته بندی شوند، اینگونه در مصرف کارتن اسباب کشی هم کمک میکند.

همچنین میتوانید این کاغذها را مچاله کنید تا فضای خالی مابین دیواره کارتن و وسایلتان را بپوشانید تا هنگام حمل و نقل، ظروف شما تکان نخورد. همچنین با جنس ملایم این کاغذ، میتوان آن را عایق ضربه گیر مناسبی درنظر گرفت.

این کاغذ زیست تخریب پذیر است و میتواند به طور کامل بازیافت شود. بنابراین کاغذ بسته بندی یک متریال بسته بندی سازگار با محیط زیست محسوب می‌شود. پس کسانی که دوست دار محیط زیست هستند، نگران این مسائل نباشند.

با وجود تمام این مزایا باز هم نمیتوان کاغذ بسته بندی را یک ابزار همه چیز تمام دانست، بطور مثال هیچکسی با کاغذ بسته بندی وسایل بزرگ مانند مبلمان یا میزناهاخوری را ایمن سازی نمیکند. برای انجام بسته بندی لوازم بزرگ بهتر است که از پلاستیک حبابدار استفاده کنید.

کاغذ بسته بندی ایزی پک

موارد مصرف کاغذ بسته بندی

برای لایه پیچی ظروف شکستنی مثل، لیوان، ظرف، دیس، کریستال، عتیقچات، قاب عکس، لامپ و… استفاده می‌شود.

برای پر کردن فضای خالی بین کارتن اثاث کشی و وسایل درون آن استفاده می‌شود.

برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل وسایل استفاده می‌شود.

کلام آخر

شرکت ایزی پک با ارائه بهترین کاغذ بسته بندی می‌تواند شما را در انجام یک بسته بندی ایده‌آل یاری نماید. برای دریافت این محصول می‌توانید به صفحه فروشگاه ایزی پک مراجعه کنید و کاغذ بسته بندی تان را از دسته لوازم جانبی انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!