بعد از ماه‌ها برنامه ریزی و آماده‌سازی شرایط محیطی، روز جابجایی شما فرارسیده! از آنجایی که نیروهای حمل درحال انجام وظایف خود هستند، شما باید یک چشمتان به کار آن‌ها باشد تا ببینید که وسایل منزل را با دقت کامل حمل می‌کنند یا نه؟ مراقب دیوار و راه‌پله‌ها هستند یا نه؟ در کل این پروسه، تجربه استرس‌زاییست حتی با اینکه میدانید نیروهای شما چه نیروهایی هستند و بطور کامل بر کار آنها نظارت دارید.

بهترین کار در این روز این است که سر خود را با یک کار و تفریحی گرم کنید تا علاوه بر کم شدن اضطرابتان، دست و پای نیروهای اسباب کشی را نیز نگیرید. ولی اگر خیلی مصر هستید که خودتان هم حتما در این روز حضور داشته باشید و یک مقداری از کارها را انجام دهید، در ادامه چندتا نکته برای‌تان آوردیم که می‌توانید با انجام دادن آن‌ها اثاث کشی خود را موثرتر کنید.

4 راهکار برای آسانتر کردن اسباب کشی

بسته بندی و علامت گذاری زودتر از موعود

برای ذخیره کردن پول و زمان اسباب کشی، تا جایی که می‌توانید لوازم خانه را بسته بندی کنید. لباس‌های مجلسی و کت و شلوارها را از چوب لباسی آویزان کنید، تمام لوازم خانه را مدیریت کافی داخل کارتن اسباب کشی قرار دهید و تمام جعبه‌های بسته بندی را با کمک برچسب و ماژیک علامت گذاری کنید که کدام جعبه برای کجای خانه است! برای نیروهای حمل دانستن اینکه کدام جعبه را در کدام قسمت منزل جدید قرار دهند خیلی کارشان را راحتتر می‌کند. جدا از همه این‌ها، خودتان هم زودتر در خانه جدید ساکن می‌شوید.

بیشتر بخوانید: چگونه کارتن اسباب کشی را علامت گذاری کنیم؟

حمل خرده ریزها و وسایل شکستنی با ماشین شخصی

درست است که نیروهای حمل تمام حواسشان را جمع می‌کنند تا لوازمی گم نشود و یا در حین جابجایی خسارتی به آن وارد نکنند، ولی برخی از اتفاقات از کنترل آن‌ها خارج است. به همین دلیل در این زمینه ریسک نکنید و جابجایی برخی از لوازم را خودتان بر عهده بگیرید، وسایلی مانند: بسته بندی‌های کوچک، خرده ریزها، وسایل با ارزشی مانند طلا و جواهرات، اسناد و مدارک، قطعات الکترونیکی کوچک و از این دسته لوازم! با این کار دیگر شما استرس و اضطراب در این زمینه نخواهید داشت و نیروهای جابجایی تمام حواسشان را به جابجایی وسایل سنگین و بزرگ می‌دهند.

درضمن اینکه شما برخی از اثاثیه را با ماشین شخصی خود جابجا می‌کنید، ضعف نیروهای جابجایی نیست! بالاخره احتیاط شرط عقل است!

4 راهکار برای آسانتر کردن اسباب کشی

تهیه خوراکی برای نیروهای حمل

اسباب کشی یک کار فیزیکی و سنگین محسوب می‌شود و طبیعی است که نیروهای شما در این زمان مقداری از انرژی خود را از دست بدهند مخصوصا اگر جابجایی شما در فصل تابستان باشد. به همین منظور تهیه نوشیدنی‌های خنک می‌تواند حال نیروهای حمل را 180 درجه عوض کند! حتی پیشنهاد می‌کنیم که تغذیه‌های مقوی مانند موز و نان پنیر یا اغذیه‌هایی در این دسته برای بالا بردن بازدهی آن‌ها نیز تهیه کنید.

بگذارید نیروها کار خودشان را بکنند

اینکه شما بر روی فعالیت نیروها نظارت داشته باشید کار فوق‌العاده هوشمندانه و مفیدی است ولی دیگر پا تو کفش نیروها نکنید! ببینید این افراد هر روز در حال جابجایی حجم عظیمی از وسایل هستند، پس طبیعتا از من و شما تجربه بیشتری در این زمینه دارند. به همین منظور اصلا سعی نکنید که برای هر کارتن اثاث کشی که بلند می‌کنند نکته ای را گوش زد کنید! یادتان باشد که شما با چندتا باربری تماس گرفتید و بهترینشان را برای روز اثاث کشی خود انتخاب کردید، پس به نیروها باربری اعتماد کنید و بگذارید کار خودشان را به نحو احسن انجام دهند.

کلام آخر

تمام آنچه که در این مطلب خواندید، تجربه این همه سال فعالیت ما بوده و ما به عنوان شرکتی که نیروهای بسته‌بند و جابجایی را اعزام می‌کند کاملا می‌توانیم شرایط نیروهای شما را درک و متناسب به شرایط و حجم کار موجود در محل، این نکات را برایتان آماده کردیم تا بتوانیم اسباب کشی موثرتری را برای شما رقم بزنیم.

محصولات مرتبط:

پلاستیک حبابدار

بقچه لباس

چسب پهن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!