خدمات اکو ایزی پک

اسباب کشی VIPسرویس اکو از دیگر خدمات شرکت ایزی‌پک محسوب می‌شود؛ به این گونه که شما می‌توانید تمام یا بخشی از بسته‌بندی وسایل خود را برون‌سپاری کنید. یعنی شما با مراجعه به سایت ایزی‌پک کیت‌های موردنظر خود را که باتوجه به حجم اثاثیه منزل طراحی شده است، انتخاب می‌کنید، سپس نیروهای بسته‌‌بند به همراه لوازم مصرفی موردنیاز در تاریخ مشخص شده، به محل شما اعزام می‌شوند و تمام یا بخشی از لوازم خانه را جمع‌آوری می‌کنند. ما در این خدمت، نیروهای ماهر خود را در حوزه بسته‌بندی به همراه لوازم موردنیاز اثاث‌کشی و همچنین نیروهای فنی جهت باز و دمونتاژ کردن وسایل منزل، اعزام می‌کنیم و شما می‌توانید با توجه به بودجه موردنظر خود از همکاران ما درخواست کمک کنید. به همین دلیل می‌گوییم مدیریت متمایز هزینه! حال در ادامه بیشتر به خدمات اکو می‌پردازیم.

 

خدمات بسته بندی آسان ایزی‌پک

در وهله اول شما با مراجعه به سایت ایزی‌پک و انتخاب کیت‌های اقتصادی موردنظر، با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات تکمیلی تماس گرفته و پس از مشخص کردن زمان دلخواهتان، نیروهای بسته‌بند و فنی ما به‌همراه لوازم موردنیاز، جهت شروع پروسه جمع‌آوری و بسته‌بندی اثاثیه منزل به محل شما اعزام می‌شوند. تمامی لوازم جمع‌آوری مورد نیاز ، از قبیل کارتن، پلاستیک حباب دار، چسب، بقچه لباس و… که تهیه برخی از آن‌ها گاهاً میتواند برای شما زمانبر باشد را تیم‌های متخصص ایزی‌پک با خود به‌همراه دارند تا خللی در طول اجرای خدمات بوجود نیاید.

همکاران ما با لایه پیچی درست و چینش اصولی وسایل خرده‌ریز درون کارتن‌ اثاث کشی و بسته‌بندی استاندارد وسایل بزرگ و کوچک منزل سعی بر این دارند تا اسباب‌ کشی ایمنی را به شما ارائه دهند. یکی دیگر از مزایای این سرویس ایزی‌پک ارائه خدمات فنی در قالب کیت‌های انتخاب شده توسط شما میباشد. نیروهای فنی ما موازی با نیروهای بسته‌بند، تمام لوازم موجود در محل شما را که نیاز به باز کردن و دمونتاژ دارند مانند سرویس خواب ،یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، لوستر و… را باز کرده و آن ها را آماده حمل و جابه‌جایی مینمایند.

چه کسانی از خدمات خدمات اکو ایزی پک استفاده می‌کنند؟

بسته‌بندی وسایل خانه یکی از کارهای سخت و طاقت‌فرسایی محسوب می‌شود که نیاز به حوصله، وقت کافی و در عین حال برنامه‌ریزی منظمی دارد. به همین دلیل کسانی که وقت انجام این کار را ندارند و یا دغدغه‌های روزمرگی اجازه انجام این امور را به آن‌ها نمی‌دهد، می‌توانند از خدمات بسته‌بندی استفاده کنند. مثلا شما در موقعیتی هستید که وقت انجام کارهای خرده‌ریزِ جمع کردن وسایل را ندارید و یک بودجه معینی هم برای اینکار کنار گذاشتید، بهترین راه، استفاده از خدمات بسته‌بندی ایزی‌پک می‌باشد زیرا ما باتوجه به هزینه مدنظرتان کمک‌حال شما هستیم.

با استفاده از این سرویس ایزی‌پک علاوه بر مدیریت هوشمند هزینه‌های خود، می‌توانید از مزایای یک بسته بندی اصولی بهره‌مند شوید

1