خدمات ECO ایزی پک

اسباب کشی آسان

یکی دیگر از سرویس های خدمات اسباب کشی آسان مجموعه ایزی پک ، سرویس ECO می باشد. اگر خاطرتان باشد در توضیحات قبلی به این موضوع اشاره کردیم که اسباب کشی آسان یعنی برون سپاری تمام و یا قسمتی از مراحل یک جابه جایی و سپردن آن به افراد دارای تجربه و تخصص کافی که کار مدیریت و اجرای آن را به درستی انجام می دهند . همچنین در توضیحات سرویس VIP متذکر شدیم که تمامی قسمت های یک جابه جایی توسط تیم های اجرائی مجموعه ایزی پک مدیریت و اجرا خواهد شد .

حال می خواهیم توضیحات کاملی در باره سرویس ECO که همان برون سپاری قسمتی از مراحل یک جابه جایی می باشد ارائه دهیم. اگر بخواهیم تفاوت میان سرویس VIP و سرویس ECO  را بیان کنیم می بایست به این موضوع اشاره کنیم که شما در سرویس VIP مدیریت واجرای تمام مراحل اسباب کشی تان را به تیم های اجرائی ما سپرده و کلیه مراحل انجام کار توسط این مجوعه انجام خواهد گرفت ولی در رابطه با سرویس ECO موضوع کمی فرق میکند در سرویس ECO شما  می توانید بسته به نیاز خود از خدمات قابل ارائه این مجموعه استفاده کرده و در طول مراحل اسباب کشی هزینه های خود را مدیریت کنید.در سرویس ECO اساس خدمات ارائه شده بر پایه صرفه اقتصادی برای شما می باشد کارشناسان ما در مجموعه ایزی پک پس از بررسی های انجام گرفته نسبت به تجربیات قبلی و با توجه به نیاز افراد به خدمات مختلف اسباب کشی آسان ، بسته هائی را طراحی کرده اند که می تواند دقیقا نیاز شما برای انجام یک اسباب کشی باشد. بسته های اقتصادی شامل تعدادی از لوازم و متریال مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل می باشد که تعداد ونوع لوازم دراین بسته ها با توجه به وسایل موجود دریک خانه و با درنظر گرفتن متراژ و یا آیتم های دیگر تغییر خواهد کرد.

یکی از دلایلی که این بسته ها ، با عنوان بسته های اقتصادی نام گذاری شده این است که قیمت این بسته ها نسبت به قیمت لوازم موجود در آن بصورت تک فروشی ارزان تر می باشد و دلیل دیگر این است که شما می توانید بعد از تهیه این بسته ها و استفاده از لوازم موجود درآن در صورتی که تعدادی از لوازم و متریال ، مورد استفاده قرار نگرفت آن را به شرکت عودت داده و هزینه  آن را دریافت کنید .

بسته های با صرفه اقتصادی در اسباب کشی آسان

برای اینکه شما بتوانید اولین قدم برای استفاده از خدمات سرویس ECO  را بردارید می بایست بدانید که قصد دارید کدام قسمت از مراحل جابه جائی خود را برون سپاری کرده و کدام قسمت را خودتان انجام دهید . فرض کنیم که شما می خواهید بخش اول اسباب کشی خود را که همان جمع آوری و بسته بندی وسایل داخل منزلتان می باشد را به تنهائی انجام دهید؛ یادتان باشد همانطور که قبلا به آن اشاره شد این مرحله از اسباب کشی مهمترین و حساس ترین بخش یک جابه جایی بوده که چه توسط شما انجام شود و چه توسط نیروهای اجرائی این مجموعه ، شروع آن نیاز به مقدماتی دارد که در اینجا به آن می پردازیم.

مهمترین اقدام برای شروع یک اسباب کشی آسان تهیه لوازم و متریال لازم برای انجام کار بسته بندی وسایل می باشد .همه ما به خوبی می دانیم که برای جمع کردن و بسته بندی خرده ریزها و وسایل بزرگ داخل خانه ، نیاز به لوازمی از قبیل کارتن ، ضربه گیر ، چسب  و سایر لوازم مورد نیاز بسته بندی می باشد ولی سوال و مشکل مهم خیلی از افراد دراین رابطه این است که برای جمع آوری و بسته بندی وسایل خود چه تعداد کارتن و یا چه میزان ضربه گیر مورد نیازشان است و یا چند حلقه چسب باید تهیه کنند ویا اینکه برای بسته بندی ظروف شکستنی از چه متریالی استفاده کنند . این مشکلات عموماً در اولین مرحله اسباب کشی ذهن همه افراد را به خود مشغول می سازد و دغدغه چگونگی تهیه این وسایل و هزینه ای که برای آن می پردازند گاهی اوقات باعث آزردگی خاطرافراد می شود ، اما واقعاً راه حل این موضوع چیست ؟ بسته های اقتصادی می تواند راه حل مناسبی برای حل این مشکل باشد چرا که شما می توانید تنها با آگاهی از متراژ آپارتمانتان و یا اینکه کدام یکی از وسایل منزلتان را می خواهید بسته بندی کنید بسته مورد نیازتان را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. اجازه دهید به چند مورد از مزایای بسته های اقتصادی اشاره کنیم :

  • ارزان و به صرفه بودن این بسته ها
  • تحویل رایگان بسته ها درب منزل
  • گارانتی بازگشت لوازم استفاده نشده داخل بسته ها به شرکت
  • طراحی بسته ها متناسب با حجم لوازم موجود در متراژ مختلف منازل

چگونگی استفاده از خدمات سرویس ECO در اسباب کشی آسان

یکی از مهمترین مزیت خدمات ECO در اسباب کشی آسان این است که شما می توانید به موازات خرید بسته های اقتصادی که توضیحات کاملی درباره آن در بالا داده شد ازسایر خدمات این مجموعه به صورت مجزا نیز بهره مند گردید و این بدان معناست که شما می توانید پس از سفارش بسته مورد نظرتان از نیروهای با تجربه و متخصص این مجموعه جهت انجام کار جمع آوری و بسته بندی در محل فعلی تان و یا بازکردن وچیدمان درمنزل جدیدتان نیز استفاده کنید و به این ترتیب هزینه های خود را در طول انجام مراحل اسباب کشی مدیریت کرده و دقیقاً نسبت به بودجه ای که دارید مراحل اسباب کشی خود را به پایان رسانید .

استفاده از خدمات اجرائی ایزی پک در این سرویس به این صورت می باشد که شما با توجه به نیاز خود درهر یک ازمراحل اسباب کشی تان پس از تماس با این مجموعه در خواست نیرو کرده تا بتوانید نیروهائی که با انجام مراحل مختلف اسباب کشی آشنائی کامل دارند را در اختیار بگیرید . در مورد هزینه نیروهای اجرائی این مجموعه نکته قابل توجه این است که هزینه ای که بابت ارائه خدمات دریافت خواهد شد به صورت ساعتی بوده و دقیقاً این هزینه بابت تعداد ساعت انجام خدمات در منزل شما ، دریافت خواهد شد و این همان چیزی است که به آن مدیریت هزینه گفته می شود.

لازم به ذکر است که خدمات حمل و جابه جایی این مجموعه تنها در صورتی قابل ارائه خواهد بود که یکی از سرویس های VIP و یا ECO در اختیار مشتریان قرار گرفته باشد .

شما می توانید با تماس و یا با مراجعه به قسمت محصولات وب سایت ایزی پک با توجه به  متراژ و مشخصات منزل کنونی تان بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده تا در نزدیک ترین زمان ممکن این وسایل درب منزل شما و بدون دریافت هزینه حمل ، تحویل شما گردد ، ضمناً شما می توانید درکنار تهیه این بسته ها از نیروهای اجرائی این مجموعه جهت انجام مراحل مختلف اسباب کشی تان از قبیل ؛ جمع آوری و بسته بندی ، باز کردن و چیدمان وسایل تان می باشد به صورت مجزا استفاده نمائید.

کلام آخر

همکاران ما درمجموعه ایزی پک تمامی تلاش خود را در راستای انجام هر چه بهتر اسباب کشی شما انجام داده و از تمام ظرفیت های موجود بهره خواهند برد.

توضیحاتی که در بالا ارائه شد صرفا اطلاعات مختصری در رابطه با خدمات ECO می باشد که شما می توانید با تماس با شماره های  200_22730100 اطلاعات کامل تری را از کارشناسان ما دریافت نمائید.

1