خدمات اسباب کشی کامل ایزی‌پک (VIP)

اسباب کشی VIPخدمات VIP یکی از راهکارهای ایزی‌پک جهت سرعت بخشیدن به پروسه جابه‌جایی و آسانتر کردن اسباب کشی می‌‌باشد. به این گونه که با مدیریت و اجرای برنامه‌‎ای منحصر به فرد تمامی مراحل یک اسباب‌کشیِ اصولی، از بسته‌بندی تا چیدمان را به شما ارائه می‌دهیم. نکته مهم در خدمات اسباب کشی VIP حضور ناظر فنی در طول تمامی مراحل اثاث کشی شما میباشد. مهمترین نقش ناظر فنی نظارت کامل بر عملکرد صحیح تیم‌‌های اجرایی و هماهنگی بخش‌های مختلف در طول اجرای خدمات است. این ویژگی سبب شده تا شما در طول انجام مراحل جابه‌جایی، تنها با یک نفر تعامل کنید و از نگرانی‌های ناشی از اثاث‌کشی رهایی یابید. یکی از دیگر دغدغه‌های شما هنگام جابه‌جایی، چگونگی انجام مراحل یک اسباب‌کشی استاندارد می‌باشد، به همین روی ما با شناخت این مشکلات تصمیم به ارائه خدماتی نوین در این عرصه گرفتیم تا کسانی که دغدغه روزمرگی زیادی دارند، بدون هیچ مشکلی به فعالیت روزانشان ادامه دهند. حال در ادامه تمام مراحل سرویس VIP را برای شما شرح می‌دهیم.

 

مرحله اول: کارشناسی

در اسباب کشی VIP سعی بر این داریم تا تمامی مراحل مربوطه را با نگاه بر استاندارهای اصولی و متناسب با شرایط شما انجام دهید. به همین دلیل همکاران ما جهت کارشناسی و بازدید از محل فعلی، اعزام می‌شوند تا با ارائه اطلاعات تکمیلی و پاسخ به سوالات احتمالی شما و با توجه به شرایط جابه جایی هزینه خدمات را برآورد و قیمت قطعی آن را نیز اعلام کنند. پس از به توافق رسیدن طرفین، برنامه‌ای منحصربه‌فرد برای اثاث کشی طراحی می‌گردد تا با مدیریت کامل، پروسه اثاث‌کشی آغاز شود. لازم به ذکر است تمام فرآیند کارشناسی و بازدید از محل بصورت رایگان انجام می‌گیرد.

مرحله دوم: بسته‌بندی

پس از عقد قرارداد و تعیین تاریخ مشخص، نیروهای بسته‌بند ما جهت جمع‌آوری و بسته بندی وسایل منزل به محل فعلی اعزام می‌شوند. تیم ایزی‌پک با استفاده از متریال مصرفی مناسبِ بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی از جمله پلاستیک حباب دار ،چسب پهن، بقچه لباس زیپدار و… تمام وسایل خرده ریز داخل کمد و کابینت‌ها را جمع‌آوری و با دسته‌بندی و نصب لیبل‌های مشخص روی آنها ، وسایل مختلف خانه را از یکدیگر تفکیک می‌کنند. همچنین وسایلی که نیاز به بازکردن و دمونتاژ دارد مانند سرویس خواب، لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، لوستر و… را باز می‌کنند و با بسته‌بندی درست لوازم بزرگ منزل، یک اسباب کشی ایمن را برای شما به ارمغان می‌آورند.

مرحله سوم: جابه‌جایی

پس از آماده‌سازی وسایل خانه توسط تیم بسته‌بند، نیروهای مجرب ما در حوزه حمل و نقل دست به کار می‌شوند. تمام افراد تیم جابه‌جایی، نیروهای آموزش دیده‌ای هستند که تجربه حمل و جابجایی اثاثیه از راه‌پله، آسانسور و تمام مسیرهای جابه‌جایی را دارند، پس خیالتان از آسیب دیدن وسایل هنگام انتقال از راه‌پله‌ها راحت! پس از آن بحث رانندگی به میان می‌آید؛ حتما تجربه کردید وسایل شما در هنگام انتقال و در طول مسیر جابه جایی آسیب ‌می‌ببیند و هیچکس هم پاسخگو نیست. به همین دلیل رانندگان ما با رانندگی مطمئن خیال شما را بابت عدم آسیب‌دیدگی کارتن اثاث کشی ، راحت می‌کنند. پس از رسیدن کامیون حامل اثاثیه شما به مقصد، دوباره نیروهای ما با احتیاط کامل تمام وسایل را به منزل جدید منتقل می‌‌کنند و باتوجه علائمی که روی کارتن‌ها نوشته شده هر کارتن را در جای مخصوص قرار می‌دهند مثلا وسایل مربوط به آشپزخانه، داخل آشپزخانه قرار می‌گیرند.

مرحله چهارم: چیدمان

حال در مرحله باز کردن و چیدمان می‌بایست کلیه وسایل شما که از خانه قدیم به منزل جدیدتان انتقال یافته، در محل‌ خودشان قرار گیرند. تیم مجموعه ایزی‌پک در این مرحله کلیه لوازمی که جهت انجام جابه‌جایی جمع‌آوری و بسته‌بندی شده بودند را باز می‌کنند و همچنین نیروی فنی ما وسایلی که دمونتاژ شده بودند مانند سرویس خواب، یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… را مجدد نصب و در محل جدید جای‌گذاری می‌نمایند. پس از اتمام کار نیروهای ما، شما شاهد یک خانه کامل هستید که از روز اول می‌توانید با خیالی آسوده در آن زندگی کنید.

لازم به ذکر است که ایزی‌پک خدمات حمل‌ و جابه‌جایی را صرفا در سرویس VIP ارائه می‌دهد

1