لطفا کمی صبر کنید ...

هزینه و نحوه ارسال سفارشات فروشگاه ایزی پک

مشتریان داخل شهر تهران  

ارسال سفارشات برای مشتریان داخل شهر تهران به دو روش انجام میشود.

 • ارسال سفارش برای مشتریان داخل شهر تهران که مبلغ فاکتور آن ها بالای ۳۰۰ هزار تومان باشد به صورت رایگان انجام میشود .
 • ارسال سفارش برای مشتریان داخل شهر تهران که مبلغ فاکتور آن ها کمتراز ۳۰۰ هزار تومان باشد شامل ۲۰ هزار تومان هزینه ارسال میشود.
 • ضمنا مشتریان داخل شهر تهران میتوانند جهت دریافت سفارش خود پس از هماهنگی با شرکت ، با شماره های ۸۸۷۰۹۱۰۲ به صورت حضوری به انبار ایزی پک  مراجعه کرده و سفارش خود را درب انبار تحویل بگیرند.

مشتریان حومه شهر تهران  

ارسال سفارشات برای مشتریان حومه شهر تهران از به دو روش انجام میشود .

 • ارسال از طریق پیک موتور/سواری/وانت
  در این نوع از ارسال ، مرسوله بسته به حجم و ابعاد سفارش و محل سکونت مشتری از طریق پیک موتور/سواری/ وانت ارسال میشود که هزینه ارسال با مشتری میباشد.
 • ارسال از طریق پست یا تیپاکس
  در این نوع از ارسال مرسوله درب منزل یا محل مورد نظر مشتری تحویل داده خواهد شد و مشتری میتواند در زمان انجام هماهنگی های قبل از ارسال هر کدام از دو  گزینه پست یا تیپاکس را انتخاب نماید. الزم به ذکر است ارسال از طریق پست شامل یکسری از محدودیت ها در حجم و ابعاد مرسوله میباشد که اداره پست برای  مرسوالت پستی قرار داده است ، بدیهی است در صورتی که مشتری گزینه ارسال از طریق پست را انتخاب نماید و مرسوله شامل محدودیت های ارسال از طریق پست  شود سفارش از طریق تیپاکس ارسال خواهد شد . هزینه ارسال از طریق پست و یا تیپاکس با مشتری میباشد.

مشتریان شهرستان  

ارسال سفارشات برای مشتریان مقیم در شهرستان به دو روش انجام میشود

 • ارسال از طریق پست یا تیپاکس
 • در این نوع ارسال مرسوله درب منزل یا محل مورد نظر مشتری تحویل داده خواهد شد و مشتری میتواند در زمان انجام هماهنگی های قبل از ارسال هر کدام از دو  گزینه پست یا تیپاکس را انتخاب نماید. الزم به ذکر است ارسال از طریق پست شامل یکسری از محدودیت ها در حجم و ابعاد مرسوله میباشد که اداره پست برای  مرسوالت پستی قرار داده است ، بدیهی است در صورتی که مشتری گزینه ارسال از طریق پست را انتخاب نماید و مرسوله شامل محدودیت های ارسال از طریق پست  شود سفارش از طریق تیپاکس ارسال خواهد شد . هزینه ارسال از طریق پست و یا تیپاکس با مشتری میباشد. 
 • ارسال از طریق باربری و یا ترمینال
 • در این نوع ارسال مرسوله از طریق باربری و یا ترمینال برای مشتری ارسال خواهد شد و مشتری میتواند مرسوله خود را در انبار باربری و یا ترمینال شهر مورد نظر  تحویل بگیرد . هزینه ارسال از طریق باربری یا ترمینال با مشتری میباشد.

 

✔ گزینه پرداخت هنگام دریافت صرفا مشمول سفارشات مشتریان داخل شهر تهران میباشد. 

1