بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل قبل از اسباب کشی امری مهم و بسیار تخصصی است به همین منظور شرکت هایی به منظور کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی اثاث منزل به وجود آمده اند و در بسیاری از شرکت های حمل و نقل سرویس هایی برای بسته بندی لوازم منزل قبل از اسباب کشی به مشتریان ارائه می شود. با پیشرفت علم و مشغله هایی که در عصر حاضر تمامی افراد در زندگی خود دارند و همچنین شاغل شدن هر دو زوج در خانه ها امر اسباب کشی برای بسیاری از افراد بسیار سخت شده است. به همین خاطر سپردن کار به شرکت بسته بندی اثاثیه منزل برای این افراد نه تنها مقرون به صرفه است بلکه می تواند از استرس ها و مشکلات آنها کم کند. برای راحت تر شدن در بسته بندی وسایل منزل میتوانید از بقچه زیپدار استفاده کنید.

 

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

 

خدمات ارائه شده شرکت بسته بندی وسایل منزل

شرکت های اثاث کشی معمولا شرکت های حمل و باربری هستند که به صورت تخصصی کار بسته بندی اسباب کشی در منزل را انجام نمی دهند. اما شرکت بسته بندی و اسباب کشی مانند ایزی پک کلیه خدمات اثاث کشی به شرح زیر را ارائه می دهند.

  •  جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل

یکی از مهمترین بخش ها در یک جا به جایی، جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل است. اگر بسته بندی اصولی و درست انجام شود کمترین آسیب به اسباب وارد می شود ، بسته بندی باید به گونه ای انجام شود که در طی جا به جایی احتمال تمام ضربه ها در نظر گرفته شود. تهیه وسایل بسته بندی نیز بخشی از خدماتی است که شرکت ها برای بسته بندی قبل از اسباب کشی به شما ارائه می دهند.

  • حمل و نقل و جابجایی اسباب

بعد از اینکه اسباب و وسایل به صورت کامل جمع آوری و بسته بندی و لیبل گذاری شده اند ، وارد بخش بعدی یعنی جا به جایی و انتقال این وسایل میشویم.

در هنگام جا به جایی چندین نکته بسیار اهمیت دارد . یکی از مسائل بسیار مهم در امر جا به جایی انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاثیه است. شما باید به میزان بار خود توجه کنید. ماشین اسباب کشی باید به اندازه اسباب شما باشد. استفاده از ماشین کوچکتر شما را در خطر آسیب دیدن اثاثیه تان قرار می دهد و شاید لازم باشد که چندین بار رفت و آمد داشته باشید. برعکس این موضوع هم وجود دارد در صورتی که ماشین حمل اثاثیه بزرگتر از میزان اسباب و و سایل شما باشد هم هزینه شما را افزایش می دهد و هم ممکن است اسباب شما در حین حمل و نقل آسیب ببیند.

  • بازکردن و چیدمان لوازم منزل

یکی دیگر از خدماتی که شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل به شما ارائه می دهند چیدمان منزل جدید است .

لازم به ذکراست که تمامی این خدمات توسط همه شرکت های بسته بندی ارائه نمی شود و بسیاری از شرکت ها تنها برخی از این خدمات را به شما ارائه می دهند. اما شرکت ایزی پک جزو معدود شرکت هایی است که کلیه این خدمات را از صفر تا صد بدون نیاز به حضور شما انجام می دهد. با خدمات حمل اثاثیه منزل ایزی پک میتوانید یک اسباب کشی راحت داشته باشید.

بسته بندی اسباب کشی در منزل

بسته بندی اسباب کشی در منزل

 

شرکت ایزی پک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل ، تمامی خدمات اسباب کشی را با توجه به نیاز شما ارائه می دهد. در ایران بیشتر شرکت هایی که خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند شرکت های باربری هستند که بیشتر خدمات آنها در قالب تهیه وسیله حمل و نقل و تهیه کارگر برای حمل بار میباشد ، اما شرکت ایزی پک جزو معدود شرکت های خدمات اسباب کشی میباشد که از شروع اولین مرحله اسباب کشی ، که شامل جمع آوری و بسته بندی اسباب منزل است در کنار شما خواهد بود و این همراهی تا آخرین مرحله که شامل چیدمان اسباب در منزل جدیدتان میباشد ادامه خواهد داشت.

علاوه بر این ها شرکت ایزی پک کلیه تجهیزات بسته بندی که مورد نیاز شماست تولید و عرضه می کند که در تمامی مراحل کار خود از این وسایل استفاده می کنند و همچنین شما می توانید به صورت جدا از این تجهیزات مانند کارتن اسباب کشی ، پلاستیک های حباب دار ضدضربه و … برای بسته بندی اسباب منزل خود استفاده کنید.

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

 

مزایای کار با مجموعه بسته بندی اثاثیه منزل

سپردن کار اسباب کشی به شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل مزایای زیادی دارد که در اینجا به مختصری از آن اشاره می کنیم.

  • کاهش استرس و نگرانی
  • کاهش خسارت اسباب کشی
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • بسته بندی اصولی برای کلیه وسایل
  • اسباب کشی آسان
بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل

 

سوالات متداول

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل به چه صورت می باشد ؟

کلیه لوازم داخل منزل با در نظر گرفتن عواملی از قبیل ابعاد ، نوع و جنس آن وسیله و شرایط حمل و نقل پیش رو با لوازم و متریال تخصصی بسته بندی می شود .

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر می باشد ؟

هزینه خدمات بسته بندی توسط کارشناس اعزامی از سمت شرکت به صورت دقیق برآورد می شود .

آیا اعزام کارشناسان و برآورد قیمت هزینه دارد ؟

خیر ، اعزام کارشناس و انجام کارشناسی از محل مشتری به صورت رایگان انجام می گردد و شامل هیچ هزینه ای نمی باشد .

هزینه ای که از سمت کارشناسان اعلام می شود شامل چه مواردی می باشد ؟

هزینه اعلامی از سمت کارشناس شامل هزینه لوازم و متریال بسته بندی به همراه نیروی متخصص جهت انجام بسته بندی می باشد .

اصول بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت های بسته بندی وسایل منزل کلیه اصول بسته بندی اثاثیه را می دانند و می توانند اسباب شما را به بهترین نحو بسته بندی کنند. بسته بندی اصولی باعث می شود که کمترین آسیب به اسباب شما در هنگام جا به جایی وارد شود و خسارت کمتری ببینید. علاوه بر این بسته بندی اصولی به هنگام اسباب کشی، حمل و نقل آن را آسان تر می کند که این امر در کاهش هزینه های باربری نیز کمک شایانی خواهد کرد.

سپردن کار به شرکت های بسته بندی وسایل منزل می تواند از استرس ها و نگرانی های شما کم کند زیرا این شرکت ها کلیه اصول بسته بندی را می دانند و با توجه به تجربه بالای آنها در امر اسباب کشی می توانند در کمترین زمان و به نحو احسنت کار بسته بندی وسایل منزل و اثاث کشی شما را انجام دهند و شما با خیال راحت می توانید کلیه کار را به شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل بسپارید و مطمئن باشید که با تجربه بالای آنها و نیروهای متخصص آنها کار شما به بهترین شکل انجام می گیرد. و به صورت کلی می توان گفت تجربه یک اسباب کشی آسان را می توانید با سپردن کار به شرکت های اسباب کشی داشته باشید.

شرکت ایزی پک یکی از شرکت های خوب و به نام در زمینه بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی است که علاوه بر ارائه خدمات اسباب کشی، تولید کلیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز و استاندارد برای اثاث کشی را نیز انجام می دهد. با سپردن کار اسباب کشی خود به شرکت ایزی پک می توانید با خیال راحت و آسوده به امور روزمره خود برسید و کلیه کارها توسط تیم حرفه ای ایزی پک صورت می گیرد.

 

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی اثاث منزل

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰