راهنمای حمل تلویزیون در اسباب کشی

اگر در حال نقل مکان به یک خانه جدید هستید احتمالا تعداد زیادی وسایل الکترونیکی حساس برای جا به جایی و اسباب کشی دارید یکی از گران ترین وسایلی که باید جا به جا کنید احتمالا تلویزیون است وز به روز بزرگ تر و گرانقیمت تز میشوند و لی به همان نسبت سبک تر و نازک تر میشوند که این کار را برای جا به جایی آنها راحت تر میکند..جا به حجا یی تا یک جعبه بزرگ تلویزیون که باید توسط 4 نفر حمل شود کل روز طول میکشید. در حالی که  این واقعیتی که آنها غول پیکر شدن را  نمیشود انکار کرد اما در عین حال بسیار سبک تر شدند به راحتی میتوان جا به جایشان کرد.اما دغدغه اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم آنها در حالی که هیچ گونه شکستگی یا آسیبی ندیدند به خانه جدید شما برسند.دستورالعمل زیر را برای جا به جایی ایمن و کم خطر و البته راحت تر دنبال کنید.

 راهنمای حمل تلویزیون

راهنمای حمل تلویزیون

دوستان را برای کمک جمع کن

چیزی که واضح است این است که شما به تنهایی نمیتوانید اینکار رو انجام دهید به دوستان خود اطلاع داده و مطمئن شوید تعداد افرادی که برای کمک می آیند کافی هستند.

روکش های مخصوص و یا پد های مخصوص بگیرید

شما برای محافظت از تلویزیونتان در مقابل ضربه ها خراش ها و اثر انگشت  نیاز به روکش های مخصوص و  یا پد های ضربه گیر دارید شما میتوانید آنها را از شرکت های مخصوص اسباب کشی و یا فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.

شما همچنین به یک نوار بسته بندی ایمن برای پوشاندن  اطراف تلویزیون و ایمن سازی ضربه گیر ها نیاز دارید توصیه ما این است که پد ها و ضربه گیر ها رو قرض بگیرید و محتمل هزینه نشوید.

 

 راهنمای حمل تلویزیون

راهنمای حمل تلویزیون

 

بند های مخصوص حمل تهیه کنید

با مراجعه به شرکت ها و فروشگاه های مخصوص حمل و نقل میتوانید این تجهیزات را اجاره کنید یا بخرید و در ضمن یادتان باشد یک ترالی برای همچین جا به جایی حساسی به درد میخورد.

نوار های حمل پد های ضربه گیر را بر روی تلویزیون محکم میکنند و  شما میتوانید با خیال راحت چه زمانی که تلویزیون رو با دست و چه زمانی که از ترالی استفاده میکنید جا به جا کنید.

پیشنهاد ما این است که  از ترالی استفاده کنید.

بسته بندی درست تلویزیون

پد ضربه گیر را در کف اتاق پهن کنید تلویزیون را بلند کرده و بر روی آن قرار دهید به طوریکه تلویزیون در حالت معمول خود باشد. سپس تلویزیون را با دقت بچرخانید. شما باید با دست کش های پلاستیکی تلویزیون را در همان حال نگه داشته باشید تا یکی از افرادی کنارتان هستند آنرا با پد ضربه گیر ها را با نوار  بپیچد. مطمئن شوید باند های بسته بندی مستقیما روی صفحه تلویزیون قرار نمی گیرند چون میتواند باعث خرابی صفحه شوند.

 

 راهنمای حمل تلویزیون

راهنمای حمل تلویزیون

 

تلویزیون را در کجای کامیون بگذاریم؟

هنگامی که تلویزیون را در کامیون بار میزنید، اطمینان حاصل کنید که در یک مکان امن قرار دارد که جابجا نخواهد شد.

بهترین مکان برای نگه داشتن آن در برابر دیوار عقب کامیون یا در برابر یک دیوار جانبی است.

اسباب و اساسی سنگین و بزرگ را در کنار تلویزیون قرار دهید چیز هایی که میدانید در طول حرکت تکان نخواهند خورد.

با اینکه از قبل تلویزیون رو بسته بندی کرده اید ولی باز هم باید دقت کنید که نوک تیز جعبه ها و یا هر گونه وسیله تیز دیگه دور از تلویزیون چیده شده باشه.

 

 برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰