• شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک مانند قبل برای اسباب کشی آمادگی لازم را در همه زمینه ها داراست و هم اکنون باز است.
  • ما برای محافظت بهتر از شما و اعضای تیم ، ایمن سازی تجهیزات و محصولات فروشگاه اسباب کشی را تشدید کرده ایم. به عنوان رهبر صنعت جابه جایی و اسباب کشی، سلامتی و امنیت شما همیشه برای ما در اولویت بوده است.
  • ما محصولات اسباب کشی خود از جمله کارتن اسباب کشی و خدمات اسباب کشی و باربری را را مانند روال گذشته ارائه می دهیم.

 

شرکت ایزی پک تنها شرکتی در این صنعت است که خدماتی را ارائه می دهد که ذاتاً فاصله اجتماعی در آن و در این دوران رعایت می شوند.

مشتریان این گزینه را دارند که هر ساعت از شبانه روز  کامیون های باربری را به همراه نیروهای متخصص در امر اسباب کشی رزرو کرده و امر اسباب کشی خود را به نحو احسن انجام دهید.

همچنین در این شرایط شما مشتریان گرامی با پرداخت آنلاین دیگر نیازی نیست تا از رد وبدل کردن پول نقد و یا حتی استفاده مستقیم و برخورد نزدیک با کسی که دارای دستگاه پوز پول می باشد هیچ گونه دغدغه ای داشته باشید.

ما همچنین ظروف متحرک قابل حمل U-Box را ارائه می دهیم که نیازی به تعامل حضوری ندارند. ما به اندازه تعداد ظروف مورد نیاز شما به درب شما تحویل خواهیم داد. آنها را می توان در طی روزها یا هفته ها قبل از حمل یا قرار دادن در انبار بسته بندی کرد.

 

بله، باز است. شرکت خدمات اسباب کشی ایزی پک وظیفه خود می داند تا در این دوران حساس همانگونه که شعار اسباب کشی آسان و راحت را می دهد، راحتی و آرامش را برای شما در اسباب کشی و جابه جاییتان فرام آورد و در کنارتان برای یک زندگی آرام و بی دغدغه باشد.