درباره ما

 

 

ایزی‌پک به عنوان راهکاری اثربخش در حوزه اثاث‌کشی، فعالیت خود را با تیمی کوچک آغاز کرد و در کمتر از چندسال باتوسعه  تیم پشتیبانی و نیروهای اجرایی، گام‌های بزرگی در کسب‌وکار خود برداشت. ما در این سال‌ها خدماتی را با هدف اسباب‌کشی آسان و با نگاه به مدیریت هزینه‌ها، ارائه داده‌ایم تا کسانی که مازاد بر دغدغه‌های روزانه، نگرانی‌های شغلی زیادی دارند یک  جابه‌جایی استاندارد همراه با برنامه‌ریزی منحصر به فرد داشته باشند. باتوجه به اینکه در سالهای گذشته اطلاعات مردم نسبت به چگونگی انجام یک جابه‌جایی استاندارد و اصولی کافی نبود این خدمات صرفا در راستای جابه‌جایی‌های خارجی ارائه میشد، اما امروزه باتوجه به بالا رفتن سطح آگاهی و افزایش دغدغه‌ها و روزمرگی مردم حضور این نوع خدمات در جابه‌جایی‌های داخلی نیز به شدت مورد نیاز میباشد.

 

 

 

کِی و چگونه؟

شرکت ایزی‌پک از سال 1382 به واسطه همکاری دوستانه با یکی ازسفارتخانه‌های داخل ایران، فعالیت خود را با خدمات جابه‌جایی لوازم شخصی دیپلمات‌های مقیم ایران آغاز کرد. همین امر موجب شروع همکاری با شرکت‌های بسته بندی و حمل و نقل اروپایی در خارج از کشور شد. این همکاری و تعامل در بلند مدت برای ما بسیار آموزنده و مفید بوده و ماحصل این همکاری آموزش تخصصی نیرو های اجرایی جهت انجام هر چه بهتر فرآیند بسته بندی و جابه جایی بوده است. این تجربیات در نهایت منجر به تشکیل مجموعه ای منسجم با هدف ارائه خدمات جابه‌جایی در سطح داخلی شد و شالوده مجموعه فعلی ایزی پک در همان زمان بنا شد.

ثبت شرکت

  • فعالیت داخلی مجموعه ایزی پک از سال 94 با هدف ارائه خدماتی مشابه با خدمات مذکور البته به صورت داخلی و به هم وطنان داخل کشور آغاز شد و به همین منظور شرکت آسان بسته زندگی گستر با نام تجاری ایزی پک به ثبت رسید تا علاوه بر فراهم کردن بستری مناسب برای رضایت مشتری، فضایی شایسته برای سهولت در ارتباطات با مشتریان خود داشته باشیم. از همان ابتدا ما با هدف تسهیل در ارائه خدمات جابه جایی و انجام یک اسباب‌کشی آسان تیم خود را توسعه دادیم و با ارائه خدمات بسته‌بندی، حمل‌ونقل و چیدمان در محل جدید، سعی بر آن داشتیم تا مشارکت کارفرما را در طول پروسه اسباب کشی به حداقل برسانیم.
  • امروز با انجام بیش از 8000 پروزه جابه جایی و ارائه خدماتی منحصر به فرد توانسته ایم با جلب رضایت حداکثری مشتریان خود ، قدم های جدیدی در عرصه خدمت رسانی به هموطنان عزیز برداریم . خدمات فروشگاهی ایزی پک یکی دیگر از مواردی میباشد که به پیشنهاد همکاران ما در قسمت توسعه کسب و کار و با بررسی نیاز های مشتریان راه اندازی و شروع به فعالیت نمود . امروز هر یک هموطنان ما میتوانند براحتی با خرید از فروشگاه ایزی پک لوازم مورد نیاز بسته بندی خود را خریداری نموده و در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرند .

 

ما در ایزی پک از تمام ظرفیت های موجود برای رسیدن به رضایتمندی شما مشتریان عزیز استفاده خواهیم کرد و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

1