برخی از شرکت هایی که سابقه همکاری با آن هارا داشته ایم

easy
easy
easy
easy
easy
easy

تاریخچه ایزی پک

ایزی پک
ایزی پک

ایزی‌پک به عنوان راهکاری اثربخش در حوزه اثاث‌کشی، فعالیت خود را با تیمی کوچک آغاز کرد و در کمتر از چندسال باتوسعه  تیم پشتیبانی و نیروهای اجرایی، فعالیت‌های بزرگی در کسب‌وکار خود رقم زد. ما در این سال‌ها خدماتی را با هدف اسباب‌کشی آسان و با نگاهی متمایز به مدیریت هزینه‌ها، ارائه داده‌ایم تا کسانی که مازاد بر دغدغه‌های روزانه، نگرانی‌های شغلی زیادی دارند یکی از استانداردترین جابه‌جایی های ممکن را با مدیریت و برنامه‌ریزی منحصر به فرد تجربه کنند . باتوجه به اینکه در سالهای گذشته اطلاعات مردم نسبت به چگونگی انجام یک جابه‌جایی استاندارد و اصولی کافی نبود این خدمات صرفا در راستای جابه‌جایی‌های خارجی ارائه میشد، اما امروزه باتوجه به بالا رفتن سطح آگاهی و افزایش دغدغه‌ها و روزمرگی مردم حضور این نوع خدمات در جابه‌جایی‌های داخلی نیز به شدت مورد نیاز میباشد.

اطلاعات بیشتر
کِی و چگونه؟
کِی و چگونه؟

شرکت ایزی‌پک از سال 1382 به واسطه همکاری دوستانه با یکی ازسفارتخانه‌های داخل ایران، فعالیت خود را با خدمات جابه‌جایی لوازم شخصی دیپلمات‌های مقیم ایران آغاز نمود. همین امر موجب شروع همکاری و تعامل بیشتر ما با شرکت‌های اروپایی خارج از کشور شد. در این همکاری ما تمام وظایف مربوط به جابه‌جایی اعم از جمع‌آوری و بسته‌بندی، تشریفات گمرکی و ارسال بار به کشور مورد نظر را برعهده داشتیم و در مقابل وظیفه ترخیص و چیدمان لوازم بر عهده شرکت ثالث اروپایی قرار داشت. یکی از بزرگترین محاسن این همکاری کسب تجارب و یادگیری نکات ارزشمندی بود که باعث شد ما تمام جمع‌آوری و بسته‌بندی‌ها را اصولی و مطابق با استانداردهای اروپایی انجام دهیم. به همین منظور در سال 88 توافقی رسمی به منظور ادامه همکاری ایزی‌پک با سفارتخانه ایتالیا صورت گرفت و دایره مشتریان ما روز به روز گسترده‌تر می‌شد تا در آخر، بسیاری از سفارتخانه‌های کشورهای دیگر نیز به جمع معتمدان ما اضافه شدند.

اطلاعات بیشتر
بومی‌سازی
بومی‌سازی

شرکت ایزی‌پک با درک روحیات ایرانی هنگام اسباب‌کشی تصمیم به ارائه خدمات داخلی با تکیه بر شعار اسبا‌ب‌کشی آسان گرفت. تقریبا از اواسط سال 90 ما شروع به ارائه خدماتی نوین در راستای جابه‌جایی داخلی کردیم و از همان ابتدای کار با تمرکز بر شعار اسباب‌کشی آسان تیم خود را توسعه دادیم تا با ترویج تفکر اثاث‌کشی نوین، بر دغدغه و اضطراب‌های مردم ایران غلبه کنیم . بعد از چهار سال تجربه خدمت داخلی و ارائه فعالیت‌های تازه، به منظور حفظ فرهنگ مشتری‌مداری، بر کار خود متمرکزتر شدیم تا با بومی‌سازی خدمات حوزه جابه‌جایی بر زندگی افراد تاثیر مثبتی ایجاد کنیم. بعد از مدتی با شناخت خلاء بازار و درک نیاز مشتری، ایده‌ای بر پایه ارائه لوازم موردنیاز برای اسباب‌کشی در ذهن ما شکل گرفت.

اطلاعات بیشتر
فروشگاه
فروشگاه

با کسب تجارب بیشتر در شناخت مشتری، تصمیم به ارائه محصولات مصرفی در اسباب‌کشی گرفتیم تا کسانی که شرایط استفاده از خدمات جابه‌جایی ما را ندارند نیز، از ایزی‌پک خاطره‌ای خوش در یادشان ثبت شود. با استفبال بی‌نظیر مصرف‌کنندگان از کالاهای ما و به دلیل سهولت سفارش اجناس، در سال 97 فروشگاه ایزی‌پک راه اندازی شد. در ابتدا با فروش چند کالای مهم در حوزه بسته‌بندی شروع به کار کردیم و سپس با تکیه بر تجارب خود و درک نیاز مشتری، سعی بر تکمیل سبد کالاهای خود داشتیم.

اطلاعات بیشتر
چشم‌انداز
چشم‌انداز

بیش از 18 سال است که شرکت ایزی‌پک در حوزه جابه‌جایی آسان فعالیت می‌کند. تجربه این سال‌ها به ما ثابت کرده که فرهنگ جابه‌جایی اصولی و استاندارد وسایل، نقش کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همه ما ایفا می‌کند. دقیقا همین دیدگاه بود که باعث شد ما پا بر این عرصه عظیم بگذاریم. از همان سال‌های شروع، قصد داشتیم تا تفکر اسبا‌ب‌کشی آسان را در بین همگان ترویج دهیم و با شناخت کامل بر نیاز مشتری توانستیم اولین شرکتی باشیم که در حیطه اثاث‌کشی قدم می‌گذارد.

اطلاعات بیشتر
1