درباره ما

ایزی پک easypack نام شرکتی است که بنای آن ۱۱ سال پیش به واسطه همکاری دوستانه با یکی از سفارتخانه های داخل ایران گذاشته شد. این مجموعه فعالیت خود را با انجام خدمات مربوط به جابه جایی لوازم شخصی دیپلمات های مقیم در ایران آغاز کرد ، که این امر باعث شروع همکاری با شرکت های اروپائی که سالها در این زمینه فعالیت میکردند شد و تجربیات و آموزه های حرفه ای بسیاری را برای همکاران ما در این مجموعه به ارمغان آورد.

نام ایزی پک easypack ، ترکیبی از نوع فعالیت و دغدغه اصلی این کار (بسته بندی آسان) انتخاب شد که در طول این سالها، در سایه رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری، کارنامه موفقی از فعالیت های این مجموعه برجای مانده است. با توجه به اینکه در سالهای گذشته اطلاعات مردم نسبت به چگونگی انجام یک جابه جائی استاندارد و اصولی کافی نبود این خدمات صرفا در راستای جابه جایی های خارجی ارائه میشد، اما امروزه با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی و افزایش دغدغه ها و روزمرگی مردم حضور این نوع خدمات در جابه جائی های داخلی نیز به شدت ملموس و مورد نیاز میباشد.

تقریبا همه ما حداقل یک بار جابه جائی و نقل مکان از یک محل به محل جدید را تجربه کرده ایم و با سختی ها ،استرس ها و سایر مشکلاتی که در این نقل مکان و جابه جائی ها وجود دارد آشنائی داریم.جالب است بدانید که طبق یک نظر سنجی که در سال ۹۵ از بین ۳۰۰۰ نفر در نقاط مختلف شهر و اقشار مختلف جامعه صورت گرفت بیش از ۶۳ در صد مخاطبین از اسباب کشی و نقل مکان از یک محل به محل دیگر ، با عناوینی از قبیل کابوس ،استرس ، خستگی و دعوای خانوادگی وسایر عناوین منفی یاد کردن و این در صورتی است که اگر یک جابه جائی به درستی مدیریت و انجام شود نقل مکان به محل جدید میتواند تجربه لذت بخشی را به همراه داشته باشد.با تلاش همکاران ما ، شرکت ایزی پک easypack به واسطه همکاری و ارتباطات کاری با شرکت های بزرگ بسته بندی خارجی ، توانسته تا خدمات به روز و هماهنگ با سایر نقاط دنیا را بومی سازی و به مشتریان خود که قصد جابه جائی شهری و یا نقل مکان به شهرسان هارا دارند ارائه دهد. ما امروزبا تکیه بر بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه بسته بندی و انجام جابه جائی های خاص توانسته ایم شرایط و ملزومات یک جابه جایی استاندارد و اصولی را برای مشتریان خود محیا کنیم تا بتوانیم به واسطه نیروهای اجرایی با تجربه و متریال تخصصی ، تجربه شیرینی از انجام یک جابه جایی را به مشتریان خود انتقال دهیم.

 

خدمات اسباب کشی در ایزی پک

 

اسباب کشی آسان VIP

سرویس VIP از اولین مرحله یک اثاث کشی که همان جمع آوری و بسته بندی وسایل موجود در یک خانه می باشد آغاز می شود وتا آخرین مرحله یعنی چیدمان وسایل داخل منزل جدید به پایان می رسد .خدمات VIP ایزی پک با بازدید و کارشناسی از محل شما آغاز خواهد شد به این ترتیب که بعد از تماس شما با مجموعه ایزی پک کارشناسان ما به محل شما آمده و در رابطه با کلیه مراحل جا به جایی و چگونگی انجام آن که خاص شما می باشد توضیحات لازم را ارائه خواهند داد در این مرحله کارشناسان ما علاوه بر ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما هزینه خدمات درخواستی شما را برآورد کرده و در نهایت با توجه به نیاز شما به خدمات این مجموعه قرارداد همکاری به امضای طرفین خواهد رسید .

 

اسباب کشی آسان ECO

یکی دیگر از سرویس های خدمات اسباب کشی آسان مجموعه ایزی پک ، سرویس ECO می باشد. اگر بخواهیم تفاوت میان سرویس VIP و سرویس ECO  را بیان کنیم می بایست به این موضوع اشاره کنیم که شما در سرویس VIP مدیریت واجرای تمام مراحل اسباب کشی تان را به تیم های اجرائی ما سپرده و کلیه مراحل انجام کار توسط این مجوعه انجام خواهد گرفت ولی در رابطه با سرویس ECO موضوع کمی فرق میکند در سرویس ECO شما  می توانید بسته به نیاز خود از خدمات قابل ارائه این مجموعه استفاده کرده و در طول مراحل اسباب کشی هزینه های خود را مدیریت کنید.در سرویس ECO اساس خدمات ارائه شده بر پایه صرفه اقتصادی برای شما می باشد کارشناسان ما در مجموعه ایزی پک پس از بررسی های انجام گرفته نسبت به تجربیات قبلی و با توجه به نیاز افراد به خدمات مختلف اسباب کشی آسان ، بسته هائی را طراحی کرده اند که می تواند دقیقا نیاز شما برای انجام یک اسباب کشی با صرفه و اقتصادیباشد. بسته های اقتصادی شامل تعدادی از لوازم و متریال مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل می باشد که تعداد ونوع لوازم دراین بسته ها با توجه به وسایل موجود دریک خانه و با درنظر گرفتن متراژ و یا آیتم های دیگر تغییر خواهد کرد.

 

جمع آوری و بسته بندی

یکی از مهمترین بخش های یک جابه جایی ، جمع آوری و بسته بندی وسایل می باشد . اگر بسته بندی لوازم داخل منزل به صورت اصولی و درست انجام شود می توان انتظار داشت که درطول انجام مراحل مختلف اسباب کشی کمترین آسیب به اسباب وارد خواهد شد . یادتان باشد درطول انجام مراحل جمع آوری و بسته بندی وسایل ، آیتم هایی که تضمین کننده حفظ سلامت وسایل در طول مراحل یک جابه جائی می باشد را می بایست در نظر گرفت .

 

حمل و جابه جایی

بعد از جمع کردن وسایل داخل یک خانه و ایمن سازی آنها جهت مراحل بعدی اسباب کشی نوبت به حمل و جابه جایی وسایل منزل به محل جدید می رسد. حمل و جابه جایی وسایل منزل دومین بخش از مراحل یک اسباب کشی می باشد و همچنین نسبت به این موضوع تاکید شد؛ برای اینکه بتوان در این مرحله یک جابه جائی ایده آل را پشت سر گذاشت ، می بایست که تمهیدات لازم را در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل به کار گرفت .

 

باز کردن و چیدمان

آخرین بخش از مراحل یک اسباب کشی باز کردن و چیدمان وسایل منزل در محل جدید می باشد . بعد ازپشت سر گذاشتن مراحل جمع آوری و ایمن سازی وسایل وانتقال آن ها به خانه جدید ، نوبت به باز کردن بسته ها و کارتن ها و جای گذاری آن ها در قسمت های مختلف منزل می رسد . معمولا این قسمت از اسباب کشی تحت تأثیر خستگی ناشی از مراحل قبلی حمل و جابه جائی قرار گرفته و انجام آن را سخت تر خواهد کرد .

 

فروش محصولات اسباب کشی

فروش انواع ملزومات اسباب کشی همچون : کارتن اسباب کشی ، پلاستیک ضد ضربه حباب دار ، کاغذ بسته بندی ، چسب بسته بندی و …

1