چرا شرکت ایزی پک بهترین انتخاب برای اسباب کشی شماست؟

 قیمت قطعی خدمات
قیمت قطعی خدمات

عدم افزایش هزینه خدمات بعد از اتمام کار

 عدم دریافت انعام
عدم دریافت انعام

عدم دریافت انعام در طول پروسه جابجایی

 پشتیبانی پیگیر و مستمر
پشتیبانی پیگیر و مستمر

پشتیبانی مستمر از سوی کارشناسان شرکت در طول پروسه جابجایی

 تضمین کیفیت و رضایتمندی از خدمات
تضمین کیفیت و رضایتمندی از خدمات

تضمین ارائه خدمات با کیفیت در مراحل مختلف جابجایی

 مدیریت هزینه و زمان
مدیریت هزینه و زمان

برون سپاری اسباب کشی جهت مدیریت زمان و کاهش هزینه ها

صفر تا صد خدمات اسباب کشی ایزی پک در یک نگاه!

مرحله اول: بازدید و کارشناسی

همانطور که قبلا هم گفته شد شروع خدمات ایزی پک با کارشناسی و بازدید از منزل مشتری میباشد. کارشناسان ایزی پک در زمان بازدید علاوه بر پاسخگویی به سوالات احتمالی شما و انجام برنامه ریزی منحصر به فردی که صرفا برای جابه جایی شما مشخص خواهد شد، هزینه جابه جاییتان را نیز محاسبه و به شمااعلام خواهند کرد . برآورد هزینه نسبت به آیتم های مشخصی از جمله حجم وسایل داخل منزل، شرایط حمل و خدمات مورد نیاز انجام خواهد گرفت. در نظر داشته باشید تمامی خدماتی که توسط کارشناسان ایزی پک قبل از شروع پروسه اسباب کشی ارائه میشود در جهت انجام یک جابه جایی آسان و بی دردسر میباشد.
نکته آخر اینکه قیمت اعلامی که توسط کارشناس انجام میشود همان مبلغی است که در نهایت شما بابت دریافت خدمات کامل اسباب کشی پرداخت خواهید کرد.

مرحله دوم: جمع آوری و بسته بندی

در اولین بخش از خدمات کامل اسباب کشی ایزی پک تیم های بسته‌بندی جهت جمع‌آوری و ایمن سازی لوازم منزل شما به محل فعلیتان اعزام می‌شوند. در این قسمت کلیه وسایل داخل منزل که شامل خرده ریزهای داخل آشپزخانه ، سالن و اتاق ها میشود ،جمع آوری و بسته بندی خواهد شد و در کنار آن کلیه لوازم بزرگ داخل منزل از قبیل مبلمان ، ناهارخوری ، وسایل چوبی و … نیز بسته بندی و ایمن سازی خواهد شد.نکته قابل توجه در این بخش ارائه خدمات فنی شامل باز کردن اتصالات وسایلی از قبیل ماشین لباسشویی ،ظرفشویی، یخچال ساید ، و دمونتاژ کردن سرویس خواب ، لوستر و …. میباشد . مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم تماما خدماتی است که در این بخش از اسباب کشی برای شما انجام خواهد گرفت و شما میتوانید بدون داشتن دغدغه انجام این بخش از جابجایتان به سایر امور روزمره خود رسیدگی نمایید.

مرحله سوم: حمل و جابجایی

پس از آماده‌سازی وسایل خانه توسط تیم بسته‌بند، نیروهای مجرب ما در حوزه حمل و نقل دست به کار می‌شوند. تمام افراد تیم جابه‌جایی، نیروهای آموزش دیده‌ای هستند که تجربه حمل اثاثیه از راه‌پله، آسانسور و تمام مسیرهای جابه‌جایی را دارند، پس خیالتان از آسیب دیدن وسایل هنگام انتقال از راه‌پله‌ها راحت! پس از آن بحث رانندگی به میان می‌آید؛ حتما تجربه کردید وسایل شما در هنگام انتقال و در طول مسیر جابه جایی آسیب ببیند و هیچکس هم پاسخگو نباشد. به همین دلیل رانندگان ما با رانندگی مطمئن خیال شما را بابت عدم آسیب‌دیدگی وسایل، راحت می‌کنند. پس از رسیدن کامیون حامل اثاثیه شما به مقصد، دوباره نیروهای ما با احتیاط کامل تمام وسایل را به منزل جدید شما منتقل می‌‌کنند و باتوجه علائمی که روی کارتن‌ها نوشته شده هر کارتن را در جای مخصوص قرار می‌دهند مثلا وسایل مربوط به آشپزخانه، داخل آشپزخانه قرار می‌گیرند. (لازم به ذکر است که ایزی‌پک وظیفه حمل‌وجابه‌جایی را فقط در خدمات VIP برعهده می‌گیرد.)

مرحله چهارم: نصب و چیدمان

حال در این مرحله می‌بایست کلیه وسایل شما که از خانه قدیم به منزل جدیدتان انتقال یافته، در محل‌ خودشان قرار گیرند. تیم مجموعه ایزی‌پک در این مرحله کلیه لوازمی که جهت انجام جابه‌جایی جمع‌آوری و بسته‌بندی شده بودند را باز می‌کنند و همچنین نیروی فنی ما وسایلی که دمونتاژ شده بودند مانند سرویس خواب، یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… را مجدد نصب و در محل جدید جای‌گذاری می‌نمایند. پس از اتمام کار نیروهای ما، شما شاهد یک خانه کامل هستید که از روز اول می‌توانید با خیالی آسوده در آن زندگی کنید.

مزایای برونسپاری اسباب کشی

قطعا برای شما هم سوال پیش آمده که چرا باید از خدمات کامل اسباب کشی استفاده کنیم؟ در واقع این خدمات با تکیه بر شعار اسباب کشی راحت ارائه شده تا هر شخصی در هر خانه‌ای با هر متراژی که دارد، بتواند بصورت کاملا استاندارد تمامی مراحل اسباب کشی خود را برونسپاری کند.

  • انجام اصولی مراحل اثاث کشی
  • انجام کارهای شخصی روزمره خود
  • دور بودن از دغدغه و استرس جابجایی
  • عدم تحمل فشارهای روانی ناشی از اسباب کشی
  • عدم خستگی و کوفتگی ناشی از جابجایی اثاثیه
  • صحبت با یک ناظر فنی به جای تعداد زیادی از نیروهای حمل
  • مدیریت زمان

درخواست برآورد هزینه

مشتریان در مورد خدمات کامل ایزی پک چه می گویند؟

زهرا بابالو (محدوده یوسف آباد)
نوع خدمات: کامل اسباب کشی

توی یه روز تمام کارای اسباب کشی من انجام شد! واقعا عالی هستید دمتون گرم!

خانم رضوانی اصل (محدوده نیاوران)
نوع خدمات: کامل اسباب کشی

مرسی از خدمات خوبتون واقعا اولین بار بود که اثاث کشی بهم فشار نیاورد.

رحیم رضا زاده (محدوده ظفر)
نوع خدمات: اسباب کشی

شرکت اسباب کشی ایزی پک یکی از بهترین شرکت هایی بود که تونستیم مراحل جابجایی مجموعمون رو بهشون بسپاریم

آقای بهنود سلیمی نژاد (محدوده گیشا)
نوع خدمات: کامل اسباب کشی

با کمک شما دیگه نیازی نبود که از سرکارم مرخصی بگیرم خدماتتون خیلی جامع بود.

مهدی آقاجانی (محدوده تهرانپارس)
نوع خدمات: کامل اسباب کشی

نیروهای خوش برخورد و بسته بندی مناسب! عالی بودید!

خانم ملیکا عبدالهی (محدوده الهیه)
نوع خدمات: کامل اسباب کشی

من از خدمات VIP شما استفاده کردم و فوق العاده راضی بودم. من از خدمات VIP شما استفاده کردم و فوق العاده راضی بودم.

مقالات مرتبط

1