در زمینه اسباب کشی اداری یا شرکتی مهمترین مرحله هماهنگی بین کارکنان مجموعه شماست. اگر همکاران شما در حین انجام این جابجایی کوتاهی کنند صددرصد در آینده با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد.قسمت اصلی و مهم اسباب کشی اداری، شامل اجرای درست یک استراتژی اجرائی در دو حوضه ارتباطات داخلی ( کارمندان داخل مجموعه ) و ارتباطات خارج سازمانی (مشتریان یا ارباب رجوع و سایر شرکت ها و یا ارگان های همکار ) میباشد، چرا که گاهی اوقات عدم هماهنگی و نداشتن سیاست اجرایی مناسب باعث بروز مشکلات فراوان هم در داخل سازمان و هم در ارتباطات خارج از سازمان خواهد شد.

شما باید در سیاست گذاری اجرای مراحل اسباب کشی سازمان خود تمام جوانب کار را در نظر بگیرید و این امر نیاز به زمان و تخصص برای ایجاد یک استراتژی مبتنی بر فعالیت شرکت شما دارد، که لازم است هم کارکنان و هم مشتریان را به طور کامل از  تغییرات آینده آگاه نماييد به طوری که هیچ خدشه‌ای در فعالیت‌های اصلی و اعتبار و خدمات روزانه ارگان یا موسسه شما وارد نشود.

اسباب کشی اداری

مراحل اسباب کشی اداری اسباب کشی اداری

تنظیم برنامه و اطلاع به کارمندان

ابتدا باید لیستی از تمام مراحل مهم یک اسباب کشی اداری را تهیه کرده و متناسب با آن، برنامه‌ریزی و سیاست گذاری مشخصی را انجام دهید و در اختیار تمام کارمندانتان بگذارید. به طوری که همه کارمندان از زمان دقیق جابه جایی و وظایفی که برای آنها در طول اجرای مراحل اسباب کشی اداری مشخص شده اطلاع داشته باشند.

باید به کارکنان مجوعه خود دستورالعمل کامل و مشخصی در مورد چگونگی جمع آوری و بسته بندی دفاتر، اسناد و سایر وسایل اداری برای انجام یک جابه جایی راحت و ایمن داده شود. این دستور العمل باید شامل روش‌های استاندارد و اصولی برای چگونگی جمع کردن و ایمن سازی وسایل مهم شرکت باشد و توضیحات کاملی در رابطه با چگونگی انجام این وظایف را در اختیار کارکنان قرار دهد.

مشخص کردن محتویان بسته‌ها و کارتن

در طول اسباب کشی اداری ممکن است نیاز به تعطیلی شرکت برای بسته بندی وانجام مراحل نهایی اثاث کشی باشد. این موضوع باعث میشود که کارمندان شما بتوانند با خیال راحت به وظایف محوله خود برای انجام جابه جایی به محل جدید بپردازند. از انجام صحیح جمع آوری و بسته بندی تجهیزات دفتری و اداری از مبلمان گرفته تا جزیی ترین موارد مانند پوشه های مدارک، زونکن‌‌ها و یا کامپیوترها اطمینان حاصل کنید. یادتان باشد حتما برروی لوازم و کارتن‌های بسته بندی شده با نصب یک لیبل مشخص کنید که وسایل، مربوط به کدام بخش و یا شخص میباشد. این کار باعث میشود که بعد از انتقال وسایل به محل جدید در سریعترین زمان ممکن سازمان شما به نظم طبیعی خود بازگشته و فعالیت خود را از سر بگیرد.

حرف از جابجایی یک شرکت است نه یک خانه!

اسباب کشی اداری

مشخص کردن محل هر وسیله

قبل از انتقال وسایل به محل جدید حتما محل مستقر شدن واحدهای مختلف و حتی کارمندانتان را مشخص کنید. این کار باعث میشود هنگامی که نیروهای باربری وسایل داخل ماشینها را تخلیه میکنند، بدانند که هر بسته یا کارتن اسباب کشی برای کدام طبقه و کدام اتاق میباشد و آن ها را در همان قسمت قرار دهند. با اینکار دیگر نیازی به جابه جایی مجدد وسایل و انتقال آن ها به بخش های مربوطه نیست.

ارائه اطلاعات تکمیل به کارمندان

قبل از نقل مکان به محل جدید شرکت به کارکنان خود اطلاعات کاملی در رابطه با محل جدید شرکت از قبیل آدرس دقیق ، چگونگی رفت و آمد ، دسترسی به شبکه حمل و نقل عمومی ، محدودیت های ترافیکی و محل قرار گرفتن پارکینگ های نزدیک به ساختمان جدید و هر آنچه که لازم هست ارائه دهید.

کلام آخر اسباب کشی اداری

اگر شما هم درگیر اسباب کشی اداری هستید و زمان کافی برای مدیریت و طراحی یک برنامه مشخص جهت جابجایی ندارید، شرکت ایزی‌پک تمام امور مربوط به یک اثاث کشی اصولی و استاندارد را بدون کوچکترین دخالت شما به نحو احسن انجام میدهد.

برای اطلاع کامل از خدمات ایزی پک با ما تماس بگیرید . ۲۰۰-۲۲۷۳۰۱۰۰

محصولات مرتبط : 

پلاستیک ضربه گیر حبابدار

چسب پهن نواری

بقچه لباس زیپدار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!