اسباب کشی آسان و راحت | جابه جایی اسباب و اثاثیه آسان و راحت

اسباب کشی آسان

 

اسباب کشی آسان ، همانطور که از اسمش پیداست یعنی انجام پروسه اسباب کشی به شکلی آسان و بدون دردسر .

 

ولی سوالی که پیش می آید این است که آیا همچین چیزی ممکن است؟

 

شاید اگر چند سال پیش درباره این موضوع با کسی صحبت می کردید خنده دار و بیشتر شبیه یک شوخی به  نظر می آمد اما امروز ما به شما این نوید را میدهیم که انجام اسباب کشی مرتب راحت تر از هر زمان دیگری قابل انجام می باشد.

 

اجازه دهید کمی درباره عبارت اسباب کشی آسان که شاید به تازگی به گوشتان خورده باشد توضیح دهیم :

 

اگر بخواهیم اسباب کشی آسان که یک عبارت جدید در شمار واژگان فارسی به حساب می آید و قطعا جزو کلمات و عبارات خوشایند محسوب می شود رادر یک جمله توضیح دهیم می توانیم به انجام و مدیریت یک جا به جایی با توجه به شرایط ونیازهای آن جا به جایی اشاره کنیم بله درست است اثاث کشی مرتب به برون سپاری تمام و یا قسمتی از مراحل یک جابجایی می گویند. برای خرید بقچه زیپدار به لینک قبل مراجعه کنید.

برون سپاری یک جا به جایی یعنی سپردن انجام مراحل سخت و طاقت فرسای یک جا به جایی به افرادی که به صورت تخصصی وحرفه ای این کار را مدیریت و انجام می دهند.

یکی از مهمترین مشکلات موجود در انجام مراحل یک جا به جایی که حتی بیشتر از انجام کارهای فیزیکی باعث ایجاد خستگی در افراد می شود وجود استرس ناشی از عدم اطلاعات و تجربه کافی درباره چگونه انجام دادن  اثاث کشی می باشد.

 شاید برای شما اهمیت این موضوع چندان ملموس وقابل درک نباشد اما اگر قرار است در اواخر همین هفته نقل مکان به محل جدیدی داشته باشید آنوقت متوجه می شوید که انجام هر قسمت از بخش های یک جا به جایی به تنهایی نیاز به تجربه و تخصص خاص خود دارد.

 

 

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل

 

بیایید کمی بیشتر در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنیم :

 

اگر بخواهیم آن را به بخش های مختلف تقسیم کنیم می توانیم به سه بخش : جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جا به جایی ، باز کردن و چیدمان تفکیک کنیم .

همه ما به خوبی می دانیم که جمع  آوری و بسته بندی لوازم داخل یک خانه و آماده سازی آن برای انجام مرحله بعد ، که همان جا به جایی و انتقال وسایل به محل جدید می باشد کار بسیار سخت و زمان بری است. یادتان باشد که انجام درست و اصولی این مرحله می تواند ضامن  سلامت وسایل  باشد و برای انجام درست این موضوع باید همه اعضای یک خانه دست به دست هم این مرحله را انجام دهند و این دقیقا همان جایی است که بسیاری از فشارهای عصبی و استرس های موجود در یک اسباب کشی نمایان می شود .

معمولا به دلیل وجود مشغله های روزمره افراد یک خانواده و عدم حضور مستمر تمامی اعضای یک خانه بیشتر فشار کاری بر عهده یک نفر می باشد و این همان موضوعی است که بیشتر اوقات باعث بروز فشارهای عصبی و حتی اختلافات خانوادگی می شود .

حال با توجه به این که با جدی ترین مشکل انجام جابجایی به شکل سنتی آشنا شدید می توانید درک بهتری نسبت به عبارت اسباب کشی آسان داشته باشید . در بالا به اختصار توضیح دادیم  که اسباب کشی بی درد سر یعنی برون سپاری تمام یا قسمتی از مراحل  حمل و نقل  .

اگر بخواهیم ارتباط خدمات اسباب کشی آسان با این گونه مشکلات را برای شما توضیح دهیم می توانیم به اولین بخش قابل ارائه در خدمات اسباب کشی آسان اشاره کنیم ؛ مجموعه ایزی پک با توجه به تجربه چندین ساله خود در رابطه با مدیریت و اجرای انجام مراحل اسباب کشی افراد به خوبی با مشکلات و سختی های انجام جابجایی  آشنا می باشد و خدماتی که در این راستا ارئه می دهد دقیقا متناسب با شرایط خاص جا به جایی شما می باشد . لازم به ذکر است که بخش اول خدمات قابل ارائه در اسباب کشی آسان توسط شرکت ایزی پک جمع آوری و بسته بندی کلیه لوازم داخل منزل شما می باشد.

این خدمات دقیقا متناسب با نیاز و در خواست شخص شما و متناسب با شرایط خاص شما ارائه می گردد و این دقیقا همان چیزی است که می تواند فشارهای عصبی و استرس را برای شروع یک اسباب کشی آسان ایده آل از شما دور کند . ما به خوبی مشکلات افراد در یک پروسه جا به جایی را می شناسیم و دقیقا خدماتی را ارائه می دهیم که آن مشکلات را پوشش داده و موجبات آسایش خاطر شما را فراهم آورد.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بخش دوم انجام آسانترین اسباب کشی و حمل و جابه جایی وسایل به محل جدید می باشد . مرحله حمل و جا به جایی خود شامل سه بخش بارگیری ، بارچینی و تخلیه بار میباشد همه ما می دانیم که هر سه بخش این مرحله نیاز به تجربه ، تخصص و مهارت دارد .خیلی از ما به یاد داریم در سالیان نه چندان دور برای جا به جایی و انتقال وسایل یک منزل به محل جدید افراد خود آستین ها را بالا زده و انجام این مرحله را شخصا به عهده می گرفتند و این دقیقا زمان پیدایش جمله معروف ترس جابجایی مثل یک آتش سوزی می ماند بوده است.مجموعه ایزی پک در بخش دوم خدمات اسباب کشی آسان به انجام و اجرای این مهم به صورت تخصصی پرداخته و با توجه به ملزومات و نیازهای این بخش تمامی شرایط  مورد نیاز را فراهم آورده است . مجموعه ایزی پک تمامی خدمات حمل اثاثیه منزل را نیز انجام میدهد.

 

 

اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان

 

بخش سوم از مراحل اسباب کشی که در بالا به آن اشاره کردیم باز کردن و چیدمان وسایل در منزل جدید می باشد یادتان باشد که انجام مراحل یک اسباب کشی کاملا به یکدیگر وابسته و متصل می باشند چرا که اگر یکی از مراحل این پروسه به درستی انجام نشود سایر بخش ها نیز دچار مشکل خواهند شد .

 

به طور مثال شما برای داشتن یک بارگیری ، بارچینی و تخلیه بار اصولی و استاندارد باید وسایلتان به درستی بسته بندی شده باشد ویا برای اینکه در مرحله سوم که همان باز کردن و چیدمان وسایل می باشد دچار مشکل نشوید می بایست در هنگام جمع آوری و بسته بندی وسایل ، کار لیست برداری و نوشتن محتویات بسته ها که یکی از اصول مهم بسته بندی لوازم می باشد را به درستی انجام داده باشید تا در هنگام تخلیه  وسایل از ماشین حمل به داخل منزل جدید بسته ها در بخش هایی که مربوط به آن  می باشند قرار بگیرند تا از آشفتگی کارتن ها و وسایل در محل جدید جلوگیری شود پس می بینید که اگر اولین مرحله کار اسباب کشی به درستی انجام شود تا زمان پایان آن شما یک اسباب کشی آسان را تجربه می کنید .

 

در توضیح بخش سوم خدمات اسباب کشی آسان لازم است ذکر کنیم که شرکت ایزی پک بعد از انجام مراحل جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جابه جایی ،خدمات باز کردن و چیدمان لوازم منزل شما را نیز در محل جدیدتان انجام خواهد داد و شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی تان همراهی خواهد کرد و این همان شعار ما در انجام خدمات اسباب کشی آسان می باشد که ما از شروع تا پایان با شما هستیم.

توضیحاتی که در بالا ارائه شد صرفا اطلاعات مختصری در رابطه با خدمات اسباب کشی آسان می باشد که شما می توانید با تماس با شماره های  200_22730100 اطلاعات کامل تری را از کارشناسان ما دریافت نمائید.

 

شرکت ایزی پک جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات اسباب کشی آسان خود را به دو بخش : خدمات اسباب کشی آسان VIP و خدمات اسباب کشی آسان ECO تقسیم کرده است . شما میتوانید اطلاعات مربوط به هر بخش را در پائین مطالعه نمائید.

1