لطفا کمی صبر کنید ...

گارانتی و ضمانت های ایزی پک

 

یکی از دغدغه های افراد در خرید اینترنتی عدم رویت و اطمینان از سلامت فیزیکی کالای خریداری شده می باشد . شرکت ایزی پک با درک این موضوع جهت رفاه حال مشتریان خود ضمانت سلامت فیزیکی کالا را در رابطه با کلیه سفارشات ارسالی خود برای مشتریان لحاظ نموده و کلیه محصولات شامل این ضمانت خواهند بود .

شرایط استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی کالا

  • کلیه سفارشات ارسالی از سمت فروشگاه ایزی پک شامل گارانتی سلامت فیزیکی کالا می باشد . شما میتوانید در لحظه تحویل سفارش در صورتی که سفارش ارسالی برای شما از لحاظ فیزیکی دارای مشکلاتی از قبیل خرابی یا پارگی باشد محصول مورد نظر را در همان لحظه تحویل به مسئول پخش شرکت عودت داده تا برای شما تعویض یا مرجوع نماید . در رابطه با محصولاتی که داخل بسته بندی به شما تحویل داده می شود شما ۲۴ساعت زمان جهت تماس با شرکت و درخواست تعویض و یا مرجوع کردن محصول معیوب را دارید ، در صورتی که کارشناس شرکت عیب محصول را تائید نماید سفارش شما تعویض و یا در صورت تمایل مرجوع خواهدد شد .
  • در صورتی که سفارش شما به صورت پکیج و یا سفارش چند محصول باشد و یکی از موارد داخل پکیج و یا بسته خریداری شده دارای مشکل فیزیکی باشد ، صرفا محصول معیوب تعویض و یا مرجوع خواهد شد .

مواردی که سلامت فیزیکی کالا را سلب می نماید صرفا پارگی و یا خرابی محصول می باشد که عملا ماهیت محصول را معیوب و غیر قابل استفاده می نماید .

 

گارانتی بازگشت کالا

گارانتی بازگشت کالا یکی دیگر از راه حل های قابل ارائه میباشد که فروشگاه ایزی پک جهت رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است . این گارنتی صرفا مشمول بسته های ترکیبی داخل فروشگاه که با عنوان بسته های شگفت انگیز عرضه می شود اعمال شده و در رابطه با محصولات  دیگر که به صورت تکی یا عمده فروخته شده قابل اجرا نمی باشد .

 

شرایط استفاده از گارانتی بازگشت کالا

در صورتی که شما یکی از بسته های ترکیبی موجود در فروشگاه را خریداری نموده و بخشی از محصولات موجود در آن بسته ، بیشتر از نیاز شما باشد و به صورت دست نخورده و استفاده نشده باقی بماند شما میتوانید آن  بخش از محصولات را به شرکت مرجوع کرده و مبلغ ما به ازای آن را از شرکت د ریافت نمائید .

  • میزان محصولات قابل مرجوع یک بسته نمی تواند بیشتر از ۱۵% قیمت آن بسته باشد .
  • محصولات مازاد نیاز مشتری که درخواست مرجوع و استرداد آن را دارد می بایست درب انبار شرکت واقع در خیابان مرزداران به انبار تحویل گردد .
  • محصولات مرجوعی می بایست به صورت استفاده نشده و در صورت داشتن بسته بندی می بایست با بسته بندی سالم و دست نخورده به شرکت مرجوع شود .
  • در صورتی که مشتری درخواست استفاده از گارانتی بازگشت کالا را داشته باشد و بخواهد که کالای مرجوعی را درب منزل خود تحویل شرکت نماید ، میبایست هزینه ایاب و ذهاب جهت جمع آوری محصول را پرداخت نماید.
1